Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady...

Data dodania: 2018-12-15
1. Sprawy regulaminowe (otwarcie obrad i stwierdzenie quorum, przedstawienie porządku posiedzenia, zmiany do porządku posiedzenia).2. Wybór wiceprzewodniczącego komisji. - Przełożono n... więcej »
 
 

WPROWADZAM STAN WOJENNY !

Data dodania: 2018-12-13
 Od dziś wprowadzam na terenie PRL stan wojennyStan wojenny DZIŚ MIJA 37 lat od tamtych dni - MY PAMIĘTAMY !W obliczu kryzysu gospodarczego i wzrastającej roli "Solidarności", genera... więcej »
 
 

Paplecznik - czyli wTylewizji po Goleniowsku cześć 04

Data dodania: 2018-12-12
Odcinek czwarty pt. "Lądowisko helikopterów na nowym dworcu? A dlaczego nie?" - Cykliczny program satyryczny, którego celem jest przedstawianie w inny sposób wydarzeń w naszym gminnym... więcej »
 
 

Unieważnienie, wkrótce nowy przetarg

Data dodania: 2018-12-12
Burmistrz Robert Krupowicz unieważnił postępowanie przetargowe w sprawie budowy centrum komunikacyjnego w Goleniowie. Obie złożone oferty znacznie przekraczają kwotę, jaką Gmina Goleni&oacut... więcej »
 
 

Codzienność bez barier płatniczych

Data dodania: 2018-12-12
Każdy ma swój ulubiony sklep spożywczy, ulubioną fryzjerkę czy piekarnię. Polacy lubią wracać w te same miejsca – tam, gdzie zakupy wiążą się z wygod... więcej »
 
 

Wiceprzewodniczący rezygnuje

Data dodania: 2018-12-12
Rezygnację z pełnienia funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Goleniowie złożył Krzysztof Zajko. więcej »
 
 

Przedszkolaki w starostwie

Data dodania: 2018-12-12
W środę, 12 grudnia 2018 roku, grupa sześciolatków z Przedszkola Publicznego Nr 2 im. Wandy Chotomsk... więcej »
 
 

Glewice bez wody

Data dodania: 2018-12-11
To skutek poważnej i póki co niezlokalizowanej awarii w ujęciu wody na terenie Portu Lotniczego w Goleniowie, które zaopatruje w wodę Glewice. Ubytek w sieci jest na tyle duży, że trzeba by&#... więcej »
 
 

Kamery można wyłączyć

Data dodania: 2018-12-11
Samorządy, które nie zastosują się do obowiązku transmitowania obrad rad miejskich czy powiatowych mogą... gwizdać na wprowadzone niedawno regulacje. Żadnych konsewkwencji z tego tytuł... więcej »
 
 

Honorowa Osina

Data dodania: 2018-12-11
OSINA. W miniony piątek (7 grudnia) z inicjatywy miejscowych strażaków po raz pierwszy w Osinie prowadzony był pobór krwi. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 944
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola