Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

A jednak z kamerami coś jest nie tak

Data dodania: 2019-03-19
Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji z dnia 14 marca 2019r. na której ujawniono, fakt wykonania rozbudowy monitoringu miejskiego w warunkach samowoli budowlanej.  ... więcej »
 
 

Pod rygorem nieważności.

Data dodania: 2019-03-18
Czynsz to według kodeksu cywilnego kwota, jaką wynajmujący zobowiązuje się płacić właścicielowi lokalu za prawo do korzystania z niego, czyli zachodzić relacja wynajmujący - najem... więcej »
 
 

Od 15 marca startuje eWniosekPlus

Data dodania: 2019-03-18
Od piątku, 15 marca br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmowanie wniosków w aplikacji eWniosekPlus przez internet. Rolnicy, którzy nie mają dostępu do interne... więcej »
 
 

Stowarzyszenie zlikwidowane

Data dodania: 2019-03-18
2 marca 2019 r. na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia „Na Rzecz Rozwoju Łaniewa” została podjęta decyzja o likwidacji Stowarzyszenia. Większością głos&o... więcej »
 
 

Świetny debiut Zalewskiego

Data dodania: 2019-03-18
Krystiana Zalewskiego znaliśmy dotąd ze startów w biegach na 3 tys. m z przeszkodami. W niedzielę pierwszy raz oficjalnie wystartował na dużo dłuższym dystanie – w półmar... więcej »
 
 

Wypadek na Andersa w Goleniowie. Brak wyobraźni...

Data dodania: 2019-03-18
18.03.2019r. przed godziną 9 na ul. Andersa w Goleniowie doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. W wyniku nieuwagi, wprost z chodnika na przejście dla pieszych, w przejeżdżają... więcej »
 
 

Sedno sprawy

Data dodania: 2019-03-17
Szanowni Państwo!Jak pozbyć się ostatecznie wroga? Zabijając go – to oczywiste. Ba, ale jak wrogiem jest cały albo prawie cały naród? Trzeba zastosować chińskie zalecenia takie j... więcej »
 
 

Bączek informacyjny III

Data dodania: 2019-03-17
Kiedy mieszkańcy podczas remontu ul. Maszewskiej krytykowali jej zwężenie do niezbędnego minimum, inspektor ds. komunikacji społecznej twierdził, że to wystarczy. Kiedy mieszkańcy zw... więcej »
 
 

Śladem Bączka informacyjnego II

Data dodania: 2019-03-17
Po ponad miesiącu od powiadomienia Straży Miejskiej o fakcie braku zabezpieczenia studzienki przy Parku Paderewskiego, po naszej interwencji studzienkę zabezpieczono.  A.B.   więcej »
 
 

Zaproszenie na wykład "Bez wyboru. Głosowania do...

Data dodania: 2019-03-17
 "Żółty Domek" czyli Ośrodek Dokumentacji Dziejów Ziemi Goleniowskiej zaprasza na wykład dr Michała Siedziako pod tytułem "Bez wyboru. Głosowania do Sejmu PRL (1952-1989)", W ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 985
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola