Belka
Środa, 26 Czerwca 2019   imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na dyrektorów szkół podstawowych

Data publikacji: 2019-06-06, Data modyfikacji: 2019-06-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłoszony został konkurs na dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Goleniowie i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krępsku. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, pl. Lotników 1 w kopercie z dopiskiem: "Konkurs na stanowisko dyrektora..." w terminie do 21 czerwca 2019 r. do godz. 15.00 (decyduje data wpływu do Urzędu) lub w postaci elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP na skrzynkę /GG/SkrytkaESP. Zarządzenie nr 156/2019 w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowiska dyrektorów, zawierające szczegółowe informacje o naborze jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej UGiM w Goleniowie. Informacji w sprawie konkursu udziela Iwona Kaźmierczak-Gul - inspektor w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, pok. 304, tel. 91 46 98 282.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/7044-konkurs-na-dyrektorów-szkół-podstawowych
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola