Belka
Wtorek, 19 Października 2021   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Hulaj dusza piekła nie ma, czyli bezkrólewie w goleniowskim szpitalu.

Data publikacji: 2019-07-04, Data modyfikacji: 2019-07-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Wczoraj tj w dniu 03,07.2019r. z funkcji Prezesa Spółki Szpitalne Centrum Medyczne - czyli szpitala w Goleniowie zrezygnowała niedawno powołana na tą funkcję Beata Łapaj pozostawiając całą spółkę w sytuacji patowej. Aktualnie w spółce nie ma prezesa ani zastępców czyli zarządu, nie ma rady nadzorczej ani prezesa takowej rady. Nadal jest nie uregulowana sytuacja w KRS a na domiar wszystkiego brak jest nawet PROKURY czyli wyznaczonego prokurenta. Sytuacja taka powoduje o zgrozo, że w spółce nikt nie zarządza ani ją nie nadzoruje. sic ! Odchodząca pani prezes w ciągu swojej krótkiej działalności właściwie jedno co zrobiła perfekcyjnie to przywróciła do pracy, osoby które zostały odwołane przez prezesa Srokę w ramach oszczędności. Najlepsze jest w tym wszystkim to że na 10 lipca wyznaczono rozmowy z Dyrektorem Szpitala Klinicznego PUM w Szczecinie na temat współpracy, lecz nie ma osoby która mogłaby reprezentować spółkę w ramach prowadzonych rozmów. Zgodnie z prawem organ założycielski jakim jest Starosta nie jest reprezentantem szpitala. Quo vadis nasz szpital nikt nie wie. Zważywszy, że  jak się zdaje  nieprzemyślane decyzje Starosty Tomasza Stanisławskiego oraz Skarbnika Powiatu Zbigniewa Mazura wychodzą spółce bokiem.A.B.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.8067.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola