Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Raport do końca maja

Data publikacji: 2019-05-10, Data modyfikacji: 2019-05-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Na czerwcowej sesji Rady Miejskiej będzie omawiany „raport o stanie gminy” - dokument zawierający informacje finansowe, informacje o stanie mienia komunalnego, informacje o realizacji polityk, programów i strategii, realizację uchwał rady gminy, inne istotne działania burmistrza oraz część analityczną. To obszerne sprawozdanie jest obecnie przygotowywane przez burmistrza. Zgodnie z przepisami do końca maja trafi do Biura Rady Miejskiej i zostanie opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej, by mogła się z nim zapoznać każda zainteresowana osoba. Dokument będzie dyskutowany podczas sesji nie tylko przez radnych. W dyskusji będą też mogli uczestniczyć mieszkańcy Gminy Goleniów, jeśli do dnia poprzedzającego sesję na ręce Przewodniczącej RM wpłynie zgłoszenie chęci udziału w dyskusji, poparte podpisami co najmniej 50. osób. Sesja odbędzie się pod koniec czerwca, tak więc osoby zainteresowane raportem oraz udziałem w dyskusji będą mieć wystarczająco dużo czasu, by zapoznać się z opracowaniem.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/7005-raport-do-końca-maja
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola