Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w dniu 06 maja 2019 r.

Data publikacji: 2019-05-08, Data modyfikacji: 2019-05-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Porządek posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 06 maja 2019 r.1. Sprawy regulaminowe (otwarcie obrad i stwierdzenie quorum, przedstawienie porządku posiedzenia, zmiany do porządku posiedzenia).2. Skarga mieszkańca Gminy Goleniów z 25 stycznia 2019 r. na Burmistrza Gminy Goleniów w zakresie naruszenia praworządności, w związku z wydaniem Zarządzenia nr 20/2019 z dnia 15 stycznia 2019 r. w sprawie określenia stawek bazowych czynszu za 1 m2  powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych, wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy oraz naruszenia mojego interesu polegającego na podwyższeniu czynszu za najem lokalu bez wymaganej przepisami podstawy prawnej, to znaczy uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy.3. Skarga mieszkanki Gminy Goleniów z dnia 09 kwietnia 2019 r. na Burmistrza Gminy Goleniów w zakresie braku określenia zasad postępowania przy zamawianiu pieczęci urzędowych i pieczątek na potrzeby Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie.  4. Wniosek mieszkanki Gminy Goleniów z 15 kwietnia 2019 r. o wyjaśnienie wątpliwości.5. Skarga mieszkanki Gminy Goleniów z 13 kwietnia 2019 r. na naruszenie prawa przez Urząd Gminy w Goleniowie.6. Wniosek mieszkańca Gminy Goleniów z 21 marca 2019 r. dotyczący przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie nadania nazw urzędowych miejscowością Gminy Goleniów.7. Sprawy bieżące i wolne wnioski:- odpowiedź Burmistrza Gminy Goleniów na wniosek komisji z dnia 10 kwietnia2019 r.8. Zakończenie posiedzenia 

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.8008.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola