Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kandydaci do Europarlamentu z Okręgu nr 13.

Data dodania: 2019-05-17
W dniu dzisiejszym, tj. 17 maja 2019 r. na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie ukazało się Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Gorzowie Wielkopolskim z dnia 27 kwietni... więcej »
 
 

III sesja Rady Seniorów

Data dodania: 2019-05-17
W czwartek, 23 maja br. o godz. 11.00 rozpocznie się III sesja Goleniowskiej Rady Seniorów. W porządku sesji przewidziano: Otwarcie obrad sesji i stwierdzenie kworum. Przyjęcie porządku obra... więcej »
 
 

Gdzie głosować?

Data dodania: 2019-05-17
Za tydzień wybory do Parlamentu Europejskiego. Przedstawiamy informację o numerach i granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w tym  o lok... więcej »
 
 

Spotkanie wyborcze Joachima Brudzińskiego w Goleniowie

Data dodania: 2019-05-16
Spotkanie wyborcze Joachima Brudzińskiego z Prawa i Sprawiedliwości  w Goleniowie w dniu 15 maja 2019 r. Przy wypełnionej po brzegi sali w restauracji Olimp minister spotkał się z wybo... więcej »
 
 

Poszukiwany opiekun osoby starszej

Data dodania: 2019-05-15
Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleniowie pilnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Opiekun osoby starszej. Praca na terenie miejscowości: Goleniów, Kliniska Wielkie, Pucice, Burowo w ramach... więcej »
 
 

Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży

Data dodania: 2019-05-14
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Gminy Goleniów do udziału w II Turnieju Szachowym „Edukacja przez szachy”, który poprowadzą sędziowie z licencjami Polskiego Związku... więcej »
 
 

Już wkrótce Bestseller GAP 2019!

Data dodania: 2019-05-14
Po sukcesie ubiegłorocznej edycji, do kalendarza imprez sportowych w Goleniowie dołącza na stałe międzynarodowy mityng lekkoatletyczny: Bestseller Goleniów Athletics Park 2019. Biegacze, tyczka... więcej »
 
 

Postulat

Data dodania: 2019-05-12
Szanowni Państwo!     Byłam na spotkaniu obywatelskim, gdzie ludzie zatroskani o los Polski wyrażali swoje poglądy na temat naprawy państwa. Jeden z uczestników gorąco optował z... więcej »
 
 

Nowa edycja Programu Społecznik

Data dodania: 2019-05-11
Rozpoczął się nabór wniosków o mikrodotacje (do 4 tys. zł) na wsparcie inicjatyw obywatelskich w ramach Programu Społecznik 2019-2021. Program Społecznik – Konkurs na Mikrod... więcej »
 
 

Na co czeka i liczy burmistrz?

Data dodania: 2019-05-10
Na co czeka i liczy burmistrz?Organ władzy wykonawczej (wójt lub burmistrz, starosta, marszałek) będzie musiał przedstawić radzie raport, w którym podsumuje swoją działalność w po... więcej »
 


Strona: 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 1004
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola