Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Bączek informacyjny IV. Kolejne ofiary...

Data dodania: 2019-04-09
17 marca w komentarzu aktualnym pt. Bączek informacyjny III pokazaliśmy jak została potraktowana jedna z latarni na ul. I Brygady Legionów .Przypomnieliśmy, że mieszkańcy zwracali uwa... więcej »
 
 

Ruszają zapisy na Milę

Data dodania: 2019-04-08
Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczyna zapisy do XXXI Goleniowskiej Mili Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów i Biegu Gaz-System S.A. na 10 km. Od 8 kwietnia br. możliwe jest rejestrow... więcej »
 
 

Sytuacja w goleniowskich szkołach i przedszkolach

Data dodania: 2019-04-08
Wczoraj późnym wieczorem zakończyły się rozmowy na temat sytuacji w oświacie. Przedstawione przez stronę rządową propozycje zostały odrzucone przez dwie centrale związkowe, ... więcej »
 
 

Syreny oznajmią próbny alarm

Data dodania: 2019-04-08
Wojewoda zachodniopomorski informuje o włączeniu syren w dniu 10 kwietnia 2019 roku o godzinie 8.41 na czas jednej minuty. Celem treningu jest sprawdzenie funkcjonowania systemu wykrywania, alarmowania i ostrzegania... więcej »
 
 

Kpina z rozsądku

Data dodania: 2019-04-06
Szanowni Państwo!Postępowcy próbują utopić sens własnych wypowiedzi w morzu słów. Ale gdy jeden z eurodeputowanych podchwycił ten ton i usiłował przywitać zgromadzonych, wymieni... więcej »
 
 

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w maju...

Data dodania: 2019-04-05
Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich Kobiet – Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Często Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w ... więcej »
 
 

Polski rynek pracy w europejskiej czołówce

Data dodania: 2019-04-05
64 proc. Polaków korzystnie ocenia swoją obecną sytuację zawodową i krajowy rynek pracy – wynika z badania Confidence Index przeprowadzonego w I kwartale 2019 r. przez firmę rekru... więcej »
 
 

Uwaga na ogłoszenia "sprzedam koszty VAT - sprzedam...

Data dodania: 2019-04-05
Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa monitorują publikowane w Internecie ogłoszenia dotyczące sprzedaży kosztów firmowych.Wykorzystanie danych z JPK_VAT i STIR pozwal... więcej »
 
 

Przygotujmy się na strajk w oświacie

Data dodania: 2019-04-05
Wzrasta ryzyko, że w najbliższy poniedziałek pracownicy oświaty przystąpią do strajku. Zależeć to będzie od wyniku rozmów prowadzonych przez oświatowych związkowc&oacut... więcej »
 
 

Gabaryty w sobotę

Data dodania: 2019-04-05
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, iż wywóz odpadów wielkogabarytowych z terenu Goleniowa oraz Helenowa został przełożony na sobotę, tj. 6.04.2019 ... więcej »
 


Strona: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 z 999
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola