Belka
Niedziela, 26 Maja 2019   imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Normalność

Data dodania: 2019-04-21
Szanowni Państwo!      Tusk tak się przejął swoimi niemieckimi korzeniami, że doszedł do wniosku, iż polskość, to nienormalność. Konsekwentnie działał na rzecz przywracania... więcej »
 
 

DZIŚ - Wielki Piątek

Data dodania: 2019-04-19
...Wielki Piątek to jeden z dwóch dni w roku (takim dniem jest również Wielka Sobota), w którym Kościół katolicki nie sprawuje ofiary mszy.Wielki Piątek jest dniem najgłębszej ża... więcej »
 
 

Zmiana harmonogramu wywozu odpadów komunalnych...

Data dodania: 2019-04-19
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z przypadającym dniem wolnym od pracy, tj. 22.04.2019 r. (poniedziałek) harmonogram odbioru odpadów komunalnych... więcej »
 
 

Ogłoszono przetarg na projekty budowlane dla S6 od...

Data dodania: 2019-04-18
Został ogłoszony przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla odcinków drogi S6 od Koszalina (koniec obwodnicy Koszalina i Sianowa) do Słupska (początek obwodnicy Słupska) o d... więcej »
 
 

Niepewna przyszłość Rampy?

Data dodania: 2019-04-18
Mieszkańcy, przynajmniej ci żywotnie zainteresowani, z niecierpliwością czekali na informację ile będzie kosztował projekt Rampa - kultura.Gmina przeznaczyła na sfinansowanie zamów... więcej »
 
 

VIII sesja Rady Miejskiej

Data dodania: 2019-04-18
W środę, 24 kwietnia 2019 r. odbędzie się VIII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie. Początek obrad o godz.11.00. W programie sesji przewidziano przyjęcie sprawozdań z działalności ... więcej »
 
 

Nowi sołtysi wybrani

Data dodania: 2019-04-18
We wtorek zakończyły się wybory sołtysów i rad sołeckich w Gminie Goleniów. Przedstawiamy listę nowo wybranych sołtysów oraz tych, którzy pozostali na swoich stanowisk... więcej »
 
 

Zgłoś się na członka komisji podczas wyborów...

Data dodania: 2019-04-18
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczył na 26 maja 2019 r. wybory posłów do Parlamentu Europejskiego.  Zgłoszenia kandydatów na członków komisji należy dokonać do ... więcej »
 
 

Otwarcie sezonu rowerowego

Data dodania: 2019-04-18
Szkoła Podstawowa w Krępsku, OSP w Krępsku, Klub Turystyki Rowerowej "Passat" i Stowarzyszenie "Z naturą" zapraszają na Otwarcie Sezonu Rowerowego w sobotę, 27 kwietnia. Wyjazd rowerzystów ... więcej »
 
 

Odbiór gabarytów w sobotę

Data dodania: 2019-04-17
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, iż wywóz odpadów wielkogabarytowych z miejscowości Mosty, Os. Mosty, Imno, Burowo, Marszewo, Goleniów ul: Roślinna, Ekologiczna,... więcej »
 


Strona: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 z 999
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola