Belka
Wtorek, 19 Października 2021   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Klucze już niedługo

Data publikacji: 2013-08-21, Data modyfikacji: 2013-08-21
A A AWydrukDrukuj  
 
GOLENIOW.PL Zakończona została budowa budynku komunalnego przy ulicy Mikołajczyka. Od 12 sierpnia 2013 roku trwa jego odbiór. Dobiegają też końca prace przy zagospodarowaniu otoczenia obiektu i budowie dróg dojazdowych. W budynku jest 28 mieszkań, dwu- i trzypokojowych z kuchnią i łazienką, w standardzie TBS-owskim, tzn. gotowych do zamieszkania. Przyznane zostały osobom, które dotychczas zajmowały mieszkania komunalne o niskim standardzie, a jednocześnie spełniały dodatkowe kryteria – nie zalegały z opłatami za czynsz i posiadają stałe dochody. Klucze do nowych mieszkań otrzymają pod koniec sierpnia 2013 r. Mieszkania, które opuścili, gmina przeznaczy na mieszkania socjalne.Całkowity koszt inwestycji, której wykonawcą jest stargardzka firma MARBUD Sp. z o.o., wynosi 4,6 mln zł. Gmina na jej realizację uzyskała wsparcie z budżetu państwa w formie bezzwrotnej dopłaty w kwocie 1,72 mln, 2,2 mln zł do inwestycji dołożyła gmina, a pozostałą kwotę – Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów http://www.goleniow.pl

Pełna treść wiadomości na: http://www.goleniow.net.pl/news.php?item.4477.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
irekk   2013-08-21 17:40:48
Szukającym mieszkania w TBSach polecam http://tbs24.pl
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola