Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmiana organizacji ruchu w związku z budową S6

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W tym tygodniu, prawdopodobnie w środę, 7 listopada, nastąpi istotna zmiana organizacji ruchu na drodze nr 6 w rejonie Goleniowa, obejmująca odcinek od węzła drogowego Goleniów-Północ do skrzyżowania z drogą do Krzywic (ok. 9 km). Ruch samochodów zostanie skierowany na gotową już jezdnię drogi S6. Związana jest z tym zmiana w dojeździe na goleniowskie lotnisko. Kierowcy jadący od strony Szczecina nie będą mogli zjechać z „szóstki” na węźle drogowym Goleniów-Lotnisko w rejonie Żółwiej Błoci. Dojazd na lotnisko będzie możliwy wyłącznie przez Goleniów i ulicę Nowogardzką, co zmusza do wcześniejszego zjazdu z drogi ekspresowej i jazdy przez miasto. Pokazana na planszy organizacja ruchu ma obowiązywać około 3 tygodnie. GDDKiA prosi kierowców o zwracanie uwagi na oznakowanie, co pozwoli uniknąć kłopotów z dotarciem na czas na lotnisko. Oczywiście nie należy zdawać się na urządzenia do nawigacji drogowej, które zapewne nie pokażą wprowadzanych w tym tygodniu zmian. Dojazd do Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów po zmianie organizacji ruchu

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6782-zmiana-organizacji-ruchu-w-związku-z-budową-s6
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola