Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2019   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Z Panem mjr Robertem Pacholskim rozmawiamy o rozbudowie Zakładu Karnego w Goleniowie

 
W imieniu Dyrekcji Zakładu Karnego w Goleniowie z Panem mjr Robertem Pacholskim rozmawiamy o rozbudowie . W związku z brakiem chęci odpowiedzenia przez Burmistrza Gminy Goleniów Roberta Krupowicza na zadane pytania w czasie konferencji prasowej dotyczące rozbudowy ZK w Goleniowie, zwróciliśmy się bezpośrednio do Pana ppłk Jarosława Dąbrowskiego Dyrektora Zakładu Karnego o odpowiedź na nurtujące nas i mieszkańców pytania. Rozmowa była jakże ciekawa w treści i chyba wyjaśnia wszelkie wątpliwości okolicznych mieszkańców. Produkcja na terenie nowej hali fabrycznej nie będzie dla mieszkańców uciążliwa oraz powstanie nowa droga dojazdowa, która odciąży ul. Grenadierów Wywiad autoryzowany

 


goleniow net pl
 
Data pliku video: 2017-07-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola