Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szansa na refundację kosztów opieki nad dzieckiem

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Rodzice dzieci w wieku do 3 lat mogą się ubiegać o refundację części kosztów opieki nad dzieckiem sprawowanej przez żłobek, klubik dziecięcy, opiekuna dziennego czy nianię. Refundację można otrzymać po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o udział w programie „Zachodniopomorskie Małe Skarby”, realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. Wnioski o udział w programie przyjmuje Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie (można je oczywiście złożyć korespondencyjnie). Wszystkie informacje dla osób zainteresowanych tą ofertą dostępne są na internetowej stronie WUP, w zakładce https://www.wup.pl/pl/zachodniopomorskie_male_skarby/aktualnoci_zpms/zachodniopomorskie-mae-skarby-rekrutacja/. Uwaga: Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie jedynie informuje o możliwości refundacji części kosztów opieki nad małymi dziećmi, ale nie przyjmuje wniosków o udział w programie „Zachodniopomorskie Małe Skarby”.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6696-szansa-na-refundację-kosztów-opieki-nad-dzieckiem
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola