Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Śmieją się Straży Miejskiej i Policji w nos . Wandale działają

Data publikacji: 2019-01-04, Data modyfikacji: 2019-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
 Kolejny raz opisywani przez nasz portal wandale niszczący elewacje za pomocą farb w spraju zaatakowali Goleniów.  Tym razem ofiarą padł nowo oddany do użytku Most na Ulicy Andersa. Jego dwa przyczółki skutecznie zostały pobazgrane, w tym hasłami wulgarnymi. Kolejny raz widać, że to dzieło tego lub tych samych sprawców, którzy non stop niszczą goleniowskie elewacje. Mimo kamer miejskich mimo chodzących na ulicach  przechodniów nie ujęto do tej pory sprawców. Wandale widocznie doskonale wiedzą, że straży miejskiej w nocy próżno szukać w mieście, A patrole Policji poruszający się radiowozami nie są w stanie usłyszeć ich nocnych harców przez szyby i co chwile dają o sobie znać. Jak długo wandale ci będą grasować w mieście, czas pokaże. A tymczasem kolejne elewacje, a szczególnie te nowo odnowione ulegają niszczeniu.Podatnicy ponownie zapłacą za nieudolność służb.Andrzej Bugajski    

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7863.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola