Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Krzyki, wrzaski i jęki, czyli seks w wielkim mieście.

Data publikacji: 2018-11-06, Data modyfikacji: 2018-11-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Wczoraj około godziny 20,00 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie zostali poinformowani o krzykach oraz dźwiękach przypominających upadek dochodzących z jednego mieszkania w bloku przy ul. Piaskowej. Na miejsce udali się ratownicy medyczni, którzy słyszeli podobne dźwięki lecz na ich głośne pukanie nikt nie otwierał drzwi.  W związku z tym wezwali straż pożarną oraz policję. Po przybyciu na miejsce policji nadal za drzwi mieszkania dochodziły bardzo niepokojące dźwięki. Podjęto decyzje o wyważeniu drzwi prowadzących do mieszkania. Po usunięciu przeszkody do mieszkania weszli ratownicy medyczni aby udzielić ewentualnej pomocy poszkodowanym w asyście policji oraz strażaków. Zastali w mieszkaniu parę, która oddawała się akurat w łóżku miłosnym uniesieniom. Parka była tak zajęta sobą, że nawet nie zauważyli wejścia służb ratowniczych do mieszkania. Kobieta i mężczyzna byli pod wpływem alkoholu co chyba tłumaczy takie zachowanie. Niestety ale takie są uroki wielkomiejskiego życia. A sąsiadom powinni podziękować za prawidłową reakcję.A.B.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7797.3
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola