Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Już niedługo kolejna Mila w Goleniowie

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Komunikat nr 3 z 25.10.2018 r.Pozostało jeszcze kilkanaście dni na zgłoszenie się do biegów XXX  Jubileuszowej  Goleniowskiej  Mili Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów i Biegu GAZ-SYSTEM S.A. na 10 km. Dzisiaj kilka informacji dotyczących udziału w naszych goleniowskich biegach.  Biegi dzieci i młodzieży.Zgodnie z regulaminem Goleniowskiej Mili Niepodległości informujemy, że w terminie do 2  listopada możliwe jest wykupienie kart startowych w przedszkolach i szkołach gminy Goleniów.  Natomiast w  sekretariacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie karty startowe można nabyć do 9 listopada do godz.15.00 lub do wyczerpania limitu 2500 kart startowych dla dzieci i młodzieży. Szczegóły na www.osir.goleniow.plBiegi Open.Informujemy wszystkich zawodników ,którzy jeszcze chcą wystartować w biegach otwartych na 1 milę lub  10 km w  Goleniowie, że termin zgłoszeń elektronicznych możliwy jest do 9  listopada 2018 roku do godz. 24.00. Zgłoszenia osobiste w sekretariacie Ośrodka Sportu przyjmowane są do 8 listopada do godz. 15.00. W przypadku osiągnięcia regulaminowych limitów uczestnikóww poszczególnych biegach terminy te przestają obowiązywać i listy startowe zostają zamknięte. Wtedy  nie będzie można wykupić pakietu startowego. Koszt wpisowego do końca października wynosi 60 zł   a  od 1 do 9 listopada do godz. 24.00 wynosi 100 zł.  Wydawanie pakietów startowych rozpoczniemy od 8 do 9 listopada w godz. 14.00-20.00, 10 listopada w godz. 12.00-20.00 i dnia 11 listopada od 8.00-13.00  w biurze zawodów na hali sportowej przy ul. C. K. Norwida 1.  Podstawą odbioru pakietu startowego jest osobiste zgłoszenie się i okazanie dowodu tożsamości. Wszyscy zawodnicy w biegach Open muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów poprzez odbiór pakietu startowego. Podpisując deklarację uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w biegu.               Zachęcam serdecznie jeszcze niezdecydowanych do podjęcia decyzji i udziału w naszych  niepodległościowych  biegach. Naprawdę warto. Trochę się będzie działo. To po raz 30 na trasę  biegów wybiegną Ci co by uczcić 100 lecie Niepodległej Polski.Szczegóły na www.osir.goleniow.plSerdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w rozbieganym Goleniowie.Andrzej Łukasiak, Dyrektor OSiR  http://www.mila.goleniow.pl/            

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7796.1
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola