Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Goleniów - Jak zwykle po ulewach. Było nawyknąć

 
Dzisiaj 12.07.2018, po nawet niewielkiej ulewie po raz kolejny zostało sparaliżowane miasto. Ponownie zalane Lipowa, Szczecińska. Przejazd pod wiaduktem kolejowym na ul. Dworcowej . Dodać należy, iż w potężnej kałuży na ul. Dworcowej utknął samochód osobowy. z resztą nie pierwszy to pojazd, który w ten sposób został w tym miejscu uziemiony . Zalane piwnice w budynkach przy ul. Konstytucji 3-go maja. Sytuacja taka trwa od wielu lat, lecz władze miasta ignorują tą sytuacje. Temat był wielokrotnie przez nas opisywany. Pojawiła się również i nowinka. Na nowo wybudowanej części ul. Andersa wybijały ścieki wymieszane z deszczówką i to z pod trzech studzienek po czym wpływały do nowej instalacji deszczowej, a stąd popłynęły wprost do Iny. Charakterystyczny smrodek ścieków wije się po ulicach, a nawet po rynku gdzie również wybijało z pd studzienek. Kolejną nowinką, która się pojawiła to zalanie ul. Gen Grota - Roweckiego, która to ulica zamieniła się w rzekę. Czyżby im więcej remontów ulic będzie w naszym mieście tym częściej mamy się liczyć z powodziami, w tym ścieków? Andrzej Bugajskii

 


goleniow net pl
 
Data pliku video: 2018-07-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola