Festiwal Ludzka Mozaika w Goleniowie 24.0802.09.2018 r. KULTURA I SZTUKA - Miejski serwis informacyjny: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Osina, Przybiernów
Belka
Piątek, 17 Sierpnia 2018   imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Festiwal Ludzka Mozaika w Goleniowie 24.08-02.09.2018 r.

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Festiwal Ludzka Mozaika w Goleniowie 24.08-02.09.2018 r.

Program: #bramat

 

Piątek, 24 sierpnia 2018

18:00 MS Schrittmacher (Niemcy) „Front krajowy – katastrofa mówi cześć”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 90’

Sobota, 25 sierpnia 2018

18:00 ​MS Schrittmacher (Niemcy) „Front krajowy – katastrofa mówi cześć”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 90’

20:00 Kolektyw Hanczewski/Baumagart (Polska) „Gdzie jest zip coon”

| BRAMAT | PL/ENG | TB | spektakl | 50’

Niedziela, 26 sierpnia 2018

17:00 Touchstone Theatre (USA) „Dictators for Dummies”

| BRAMAT | ENG | GDK | spektakl | 90’

18:00 Jachimek/Tremiszewski Trio (Polksa) „Spektakl improwizowany”

| BRAMAT | PL | Biblioteka | spektakl improwizowany | 70’

Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

18:45 Teatr Brama (Polska) „Fatamorgana”

| BRAMAT | ZPJ | TB | spektakl | 45’

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

17:00 Theaterensembles Wheels i Vollkommenmajestätisch (Niemcy) „Rój”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 60’

17:00 Ashtar Theatre (Palestine) „Pomarańcze i kamienie”

| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60’

18:15 Teatro Potlach (Włochy) „Cyrk magiczny”

| BRAMAT | ENG/ZPJ | Planty | spektakl plenerowy | 50’

19:00 Alice Williams (Australia) „Opowieść o Wilku”

| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60’

 

Wtorek, 28 sierpnia 2018

16:00 Teatr Spotkań Wielu (Polska) „Od obozu do wywozu”

| BRAMAT | PL | TB | spektakl | 50’

18:00 Theatre Objective Drama Project POD Theatre (Serbia) „Przyznaję – żyłem”

| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60’

19:00 Arab Origami Center & Ibn Daniyal Theater Group (Egipt) „Opowieści Noura”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl | 60’

Środa, 29 sierpnia 2018

20:00 Teatr Brama (Polska) „Ghost Dance” z gościnnym udziałem Tempvs Fvgit

| BRAMAT | PL/ENG | TB | spektakl | 75’

Czwartek, 30 sierpnia 2018

12:00 Teatro de la Cour (Francja) „Happy Express”

| BRAMAT | ZPJ | Zakład Karny | *spektakl | 60’

16:00 Fundacja Jubilo (Polska) „Odzwierciedlenie”

| BRAMAT | PL | GDK | spektakl | 30’

19:30 Omma Studio Theater (Grecja) „Ascetica”

| BRAMAT | GR | spektakl | kościół św. Katarzyny | 40’

20:30 Teatr Brama (Polska) „Zabawa”

| BRAMAT | PL | PKP | spektakl | 50’

Piątek, 31 sierpnia 2018

17:00 Teatr INDEX (Polska) „Kto się boi wilka?”

| BRAMAT | PL/ENG | TB | spektakl | 50’

15:00 Teatro de la Cour (Francja) „Happy Express”

| BRAMAT | ZPJ | PKP | spektakl | 60’

16:00 Ding Yiteng (Peking, CN) „Frankenstein”

| BRAMAT | ZPJ | TB | pokaz powarsztatowy | 60’

17:00 Norman Davies - spotkanie autorskie

| BRAMAT | PL | Gmina | spotkanie autorskie | 60’

Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

18:00 Arti Grabowski „Raport Panika” (Polska)

| BRAMAT | PL | TB | spektakl | 60’

 

Sobota, 1 września 2018

14:00 Teatr Kingdom of Curvy Fork (Polska) i Beniamin Gula (Polska) - „Zwierciadło/Mirror”

| BRAMAT | UBL | TB | spektakl | 60’

15:00 Fundacja Banina (Polska) „Kolorowa, czyli biało-czerwona”

| BRAMAT | PL/ENG | SP1 | spektakl | 60’

16:00 [sa’wa] (Niemcy) „Piękno szarości”

| BRAMAT | ENG | GDK | spektakl | 100’

17:00 Teatro Cantiere (Włochy) „Ten świat oszalał”

| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60’

18:00 Fundacja Banina (Polska) „Kolorowa, czyli biało-czerwona”

| BRAMAT | PL/ENG | SP1 | spektakl | 60’

Niedziela, 2 września 2018

13:00 Kathmandu Pragya Kunja School (Katmandu, NP) „Heroes don’t come”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl dla dzieci | 40’

 

Program: #laknienia

 

Niedziela, 26 sierpnia 2018

12:00 Otwarcie IX Festiwalu Młodości Teatralnej ŁAKNIENIA 2018

| ŁAKNIENIA | PL | TB | ceremonia otwarcia | 15’

12:15 Teatr Próg (Wadowice, PL) „Załoga G-mol”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 45’

13:00 Teatr Nieoetykietkowani (Zabrze, PL) „Droga śliska od traw”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 60’

14:00 Teatr Brama (Goleniów, PL) „Sen marudy”

| STREFA KONTAKTU | ZPJ | Planty | spektakl dla dzieci | 50’

14:10 Teatr Narybek from Poland (Katowice, PL) „Wyspa”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 45’

15:00 Łaknienia: Dyskusja z udziałem jury, uczestników i publiczności

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | dyskusja | 90’

 

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

12:00 Teatr BABA (Gorzów Wielkopolski, PL) „Znieczulenie”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 40’

13:00 Teatr M.D.K. czyli Młode Dzielne Kuropatwy (Wadowice, PL) „Cynamonowy pył”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 40’

14:00 Trupa Profanum (Szczecin, PL) „Pasja”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 30’

15:00 Łaknienia: Dyskusja z udziałem jury, uczestników i publiczności

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | 90’

Wtorek, 28 sierpnia 2018

12:00 Grupa Teatralna Forma (Słupsk, PL) „Odwrócenie”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 40’

13:00 THE M.A.S.K. (Bielsk Podlaski, PL) „Porucznik z Inishmore”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 60’

14:20 Teatr Zamkowa 2 (Bytów, PL) „Książę i Róża”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 30’

15:00 Łaknienia: Dyskusja z udziałem jury, uczestników i publiczności

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | dyskusja | 90’

Środa, 29 sierpnia 2018

12:00 Grupa Teatralna Ujście (Świnoujście, PL) „Wyjęci”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 60’

13:20 Hallo Grupa (Bolesławiec, PL) „Schody”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 25’

14:00 Teatr Tetraedr (Racibórz, PL) „Blaszany bębenek”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 40’

15:00 Łaknienia: Dyskusja z udziałem jury, uczestników i publiczności

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | dyskusja | 60’

17:00 Zakończenie Festiwalu Młodości Teatralnej ŁAKNIENIA 2018 oraz koncert Hobbyist

(Chicago, US)

| ŁAKNIENIA | PL/ZPJ | TL | wręczenie nagród i koncert powarsztatowy | 60’

 

 

Program: #caravannext

 

Piątek, 24 sierpnia 2018

20:45 Oficjalne otwarcie Festiwalu LUDZKA MOZAIKA

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | SP1 | ceremonia otwarcia | 15’

21:00 Teatr Brama (Goleniów, PL) i goście „BESTSELLER The Wall (na podst. albumu Pink

Floyd”)

| CARAVAN NEXT | ZPJ | SP1 | widowisko inauguracyjne | 120’

Sobota, 25 sierpnia 2018

10:00 Anna Obszyńska (Goleniów, PL) „Słowa burzą mury”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | wspólne malowanie miasta | 120’

13:00 Teatr Brama (Goleniów, PL) „Poznaj Goleniów z Nastią”

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

14:00 Międzynarodowe Święto Plonów - msza św.

| CARAVAN NEXT | PL | Kościół św. Jerzego | msza | 50’

15:00 Międzynarodowe Święto Plonów - parada ulicami miasta

| CARAVAN NEXT | ZPJ | start: Kościół św. Jerzego | parada | 60’

16:00 Międzynarodowe Święto Plonów - obrzęd tradycyjny

| CARAVAN NEXT | PL/ZPJ | Parking | spektakl teatralno-muzyczny | 180’

19:00 Narodziny New Land

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | happening | 30’

21:00 Wieczór Mozaiki: Polska (z udziałem zespołu Alepak i kapel góralskej i kaszubskiej)

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 120’

Niedziela, 26 sierpnia 2018

10:00 Anna Obszyńska (Goleniów, PL) „Słowa burzą mury”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | wspólne malowanie miasta | 120’

11:00 New Land: Rita Superbi (Rome, IT) „Ciało i rytm”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | warsztaty perkusyjne | 120’

13:00 Stowarzyszenie Biały Grosz (Goleniów, PL) „Historyczna wycieczka po Goleniowie”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | zwiedzanie miasta | 120’

15:00 New Land: Przywitanie Obcych

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | happening | 15’

15:15 New Land: Warsztaty Obcych - Tańce Galaktyki Andromedy

| CARAVAN NEXT | ENG/PL | Parking | warsztaty taneczne | 60’

19:30 Wieczór Mozaiki: Ukraina

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

10:00 Anna Obszyńska (Goleniów, PL) „Słowa burzą mury”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | wspólne malowanie miasta | 120’

10:00 New Land: Francesco Quartuccio - Théâtre de la Cour (Lyon, FR) „Tarantella”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | warsztaty taneczne | 120’

15:00 Bettina Harz (Golm, DE) ​„Poznaj Goleniów z Tiną”

| CARAVAN NEXT | ENG | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

16:30 New Land: „Ocalić Wagnera!” cz. I

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | działanie operowe | 60’

16:30 Teatr Brama (Goleniów, PL) „Poznaj Goleniów z Nastią”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

20:00 Odin Teatret (Holstebro, DK) i społeczność Goleniowa „Wieczór poetycki”

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | Biblioteka | pokaz powarsztatowy | 60’

21:00 Wieczór Mozaiki: USA

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

Wtorek, 28 sierpnia 2018

12:30 New Land: Profesor Ojo Zamok (Goleniów, PL) „Od świętości do dzikości”

| CARAVAN NEXT | ENG/FR | Parking | warsztaty ruchowe | 90’

16:00 New Land: „Ocalić Wagnera!” cz. II

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | działanie operowe | 60’

17:00 Omma Studio Theater (Heraklion, GR) i Teatr INDEX (Goleniów, PL) „Ascetica”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Biblioteka | 40’

18:00 SCT Centre (Turyn, IT) i Ośrodek MONAR (Babigoszcz, PL) „Ameryka”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | MONAR Babigoszcz | spektakl | 60’

21:00 Wieczór Mozaiki: Wielokulturowy

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

 

Środa, 29 sierpnia 2018

10:00 Iman Aoun - Asthar Theatre (Ramallah, Palestyna) „Teatr Uciśnionych”

| CARAVAN NEXT | ENG | SP1 | warsztaty teatralne | 240’

11:00 Fundacja Jubilo (Wrocław, PL) „Odzwierciedlenie”

| CARAVAN NEXT | PL | Zakład Karny | *spektakl | 30’

11:00 Patrick Vignoli - Tempvs Fvgit (Korsyka, FR) „Polifonia: Odkrycie i wstęp do świeckiej i

sakralnej polifonii korsykańskiej”

| CARAVAN NEXT | ENG | GDK | warsztaty muzyczne | 180’

14:30 New Land: „Ocalić Wagnera!” cz. III

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | działanie operowe | 60’

16:00 Parada - Obcy, Łaknienia i Jingle Django (Madryt, ES)

| CARAVAN NEXT | ZPJ | start: GDK | parada | 45’

16:45 New Land: „Na sprzedaż”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | happening | 15’

18:00 Teatro Atalaya (Sewilla, ES) i ZPiTZG Ina (Goleniów, PL) „Flamenco w bibliotece”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Biblioteka | pokaz powarsztatowy | 60’

21:30 Wieczór Mozaiki: Grecja

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 45’

22:15 Wieczór Mozaiki: Bałkany

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 45’

 

Czwartek, 30 sierpnia 2018

10:00 Human Mosaic Adventure - miejska gra terenowa z wykorzystaniem smartfona

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | aplikacja cNext | dostępna do grania do 16:00

10:00 New Land: Malowanie tkaniny z dziećmi „Love”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | warsztaty plastyczne | 120’

12:00 Sebo Bakker - ZID Theatre (Amsterdam, NL) „Oko aktora i szybko zmieniający się świat”

| CARAVAN NEXT | ENG/PL | TB | wykład performatywny | 60’

13:00 New Land: Otwarta Scena dla Miłości

| CARAVAN NEXT | PL/ENG/ZPJ | Parking | działania interaktywne | 120’

14:00 New Land: Premiera filmu „Rozmowy o miłości”

| CARAVAN NEXT | ENG | TB | pokaz filmu | 60’

15:30 New Land: „Ocalić Wagnera!” cz. IV

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | działanie operowe | 60’

17:00 Studio 7 (Schwerte, DE) „Tango”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TB | działanie taneczne | 60’

18:00 New Land: ZID Theatre (Amsterdam, NL) i ZPiTZG Ina (Goleniów, PL) „Love Now”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | spektakl taneczny | 60’

19:30 New Land: Touchstone Theatre (Bethlehem, US), Jarosław Gang (Goleniów, PL) i

MONAR (Babigoszcz, PL) „Wolność”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | koncert | 60’

21:00 Wieczór Mozaiki: Włochy

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

Piątek, 31 sierpnia 2018

10:00 Human Mosaic Adventure - miejska gra terenowa z wykorzystaniem smartfona

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | aplikacja cNext | dostępna do grania do 16:00

10:00 Tatjana Pajovic and Branka Bajic - POD Theatre (Belgrade, RS) „Teatr jako przestrzeń

komunikacji i odnajdywania zagubionej duchowości”

| CARAVAN NEXT | ENG/PL | GDK | warsztaty | 120’

10:30 New Land: „Ocalić Wagnera!” cz. V

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | działanie operowe | 60’

12:00 Divano Occidentale Orientale (Holstebro, DK) „Ponad skórą”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Prison | *spektakl | 60’

16:00 Ding Yiteng (Peking, CN) „Frankenstein”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TB | pokaz powarsztatowy | 60’

17:00 New Land: „Ground”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Biblioteka | spektakl | 50’

21:00 Wieczór Mozaiki: Hiszpania

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

Sobota, 1 września 2018

10:00 Human Mosaic Adventure - miejska gra terenowa z wykorzystaniem smartfona

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | aplikacja cNext | dostępna do grania do 16:00

11:00 New Land: Munyaradzi Nhari (Harare, ZW) „Dźwięki i rytmy z Afryki”

| CARAVAN NEXT | FR/ENG | Parking | warsztaty taneczno-muzyczne | 120’

12:00 Divano Occidentale Orientale (Holstebro, DK) „Ponad skórą”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Zakład Karny | *spektakl | 60’ |

12:00 Bettina Harz (Golm, DE) ​„Poznaj Goleniów z Tiną”

| CARAVAN NEXT | ENG | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

13:00 OGR (Turyn, IT), ACE KIBLA (Maribor, SLO) Projekcje filmów o projekcie CARAVAN NEXT

| CARAVAN NEXT | ENG | Kino | projekcja filmów | 40’

13:30 Stowarzyszenie Biały Grosz (Goleniów, PL) „Historyczna wycieczka po Goleniowie”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | zwiedzanie miasta | 120’

14:00 New Land: Per Kap Bech Jensen, Nordisk Teaterlaboratorium Odin Teatret (Holstebro,

DK) „Czym jest laboratorium?”

| CARAVAN NEXT | ENG | Parking | warsztaty teatralne | 90’

15:00 Teatr Brama (Goleniów, PL) „Poznaj Goleniów z Nastią”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

19:00 Poświęcenie muralu „Słowa burzą mury”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | mur TB | 15’

Niedziela, 2 września 2018

14:00 OMMA Studio Theater (Heraklion, GR) i Teatr Brama (Goleniów, PL) „Legendy

Goleniowa i Odyseja”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | start: SP1 | spektakl podróżujący | 105’

16:00 ZPiTZG Ina (Goleniów, PL) i artyści festiwalu „Karczma Ludzka Mozaika”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | spektakl zamykający festiwal | 120’

 

Program: #strefakontaktu

 

Sobota, 25 sierpnia 2018

10:00 Strefa Kontaktu: Otwarcie

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | ceremonia otwarcia | 15’

10:15 Czesław Mozil (Warszawa, PL) oraz Jenny Crissey i Anastasiia Miedviedieva (Goleniów,

PL) „Polska egzotyka”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | dyskusja | 60’

11:30 Sebastian Gojdź (Szczecin, PL) „Moja i twoja demokracja”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty samorozwojowe | 60’

11:30 Emma Louise Vogelsang (Hamburg, DE) „Patrząc ponad”

| STREFA KONTAKTU | ENG/PL | start: TL | warsztaty komunikacji międzykulturowej |

12:30 Agnieszka Jankiewicz - Forum Kultur (Poznań, PL) „Sztuka zrozumienia”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty komunikacji poprzez sztukę | 90’

Niedziela, 26 sierpnia 2018

10:00 Rufi Rafi (Jelenia Góra, PL) „Lekcja zabawy dla dzieci i dorosłych”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Planty | warsztaty rodzinne | 90’

11:30 Agata Gałkiewicz (Goleniów, PL) „Relacje w rodzinie z dziećmi”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | warsztaty samorozwojowe | 90’

12:30 Kamila Cichosz i Grzesiek Sokulski (Goleniów, PL) „Kidsy”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | taniec z dziećmi | 30’

13:00 Anna Tuderek (Szczecin, PL) „PomówMY o rodzinie: wspólne spędzanie czasu

wolnego (potrzeby i przeszkody)”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | dyskusja grupowa | 60’

13:00 Rufi Rafi (Jelenia Góra, PL) „Domowe historie”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | spektakl dla dzieci i dorosłych | 50’

14:00 Teatr Brama (Goleniów, PL) „Sen marudy”

| STREFA KONTAKTU | ZPJ | Planty | spektakl dla dzieci | 50’

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

10:00 Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy (Goleniów, PL) „Bliżej natury”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | działania interaktywne | do 14:00

10:00 Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy (Goleniów, PL) „Rozmowy o wodzie i

przyrodzie”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | dyskusja | 120’

12:00 Dobromira Szydłowska (Poznań, PL) „Jeziora, rzeki, oceany”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | SP1 | warsztaty plastyczno-ruchowe | 120’

Wtorek, 28 sierpnia 2018

10:00 Profesor Ojo Zamok (Goleniów, PL) „Panowanie nad energią”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | sesja quigong | 15’

10:30 Grażyna Tabor (Racibórz, PL) „Między ciałem a umysłem”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | sesja jogi | 90’

12:00 Paulina Maliszewska - Turkusowy Domek (Warszawa, PL) „Vata, pitta, kapha”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty kuchni ajurwedyjskiej | 120’

12:00 Ewa Ziegenbein (Berlin, DE) „Moje bezpieczne miejsce”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL (SP1) | warsztaty dramaterapii | 180’

12:30 Grażyna Tabor (Racibórz, PL) „Rytuał pieczenia chleba pięciu przemian”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty kulinarne | 120’

12:30 Izabela Kalinowska (Kołobrzeg, PL) „Czysta zieleń”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków

| 180’

16:30 Kamila Cichosz i Grzesiek Sokulski (Goleniów, PL) „Zumba”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty ruchowe | 60’

Środa, 29 sierpnia 2018

10:00 Technologiczny MiniPark

| STREFA KONTAKTU | ZPJ | Parking | stoiska interaktywne | do 14:00

10:00 Gra: Java dev mat „Start-up IT”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | fabularna gra karciana | do 14:00

10:00 Warsztaty wyciszania telefonów „Kill Your Phone”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | warsztaty | do 12:00

10:00 SowaProgramuje (Kraków, PL) „Zawód: programista! Zawód: programistka?”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | spotkanie i dyskusja | 90’

11:30 4IT Security (Szczecin, PL) „Bezpieczeństwo i anonimowość w sieci”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | spotkanie i dyskusja | 90’

12:00 Marcin Wojciechowski (Goleniów, PL) „Bezpieczeństwo w sieci dla dzieci”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | warsztaty dla dzieci | 90’

14:00 Marcin Wojciechowski (Goleniów, PL), SowaProgramuje (Kraków, PL) „Program.”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | SP5 | warsztaty programowania | 180’

Czwartek, 30 sierpnia 2018

10:00 Otwarcie wystawy fotograficznej oraz dyskusja „Po co paradować?”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | wystawa, dyskusja | 60’

11:00 Lambda Szczecin (Szczecin, PL) „Historia Leny”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | działanie performatywne | 60’

12:00 Fundacja Pro Diversity (Warszawa, PL) „Po co i jak dbać o osoby LGBT w miejscu

pracy?”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | wykład i dyskusja | 60’

13:00 Adelon (Warszawa, PL) „Makijaż Drag Queen”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty makijażu | 180’

23:00 Adelon (Warszawa, PL) „Drag Queen Lip-Sync Drama”

| STREFA KONTAKTU | ZPJ | TL | performans | 30’

10:00 ALDA (Belgrad, SRB) „Fale migracji młodych”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Kino | wykład z udziałem młodzieży | 50’

11:00 Projekcja filmu „Aleppo - notatki z ciemności”

| STREFA KONTAKTU | ENG | Kino | film i dyskusja | 110’

13:00 Refugees Szczecin (Szczecin, PL) „Uchodźcy w mediach, uchodźcy w rzeczywistości”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | dyskusja | 60’

14:00 Michał Przedlacki (Warszawa, PL) „Przystanek Dom”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | wywiad z uchodźcami z Czeczeni | 90’

15:30 Michał Przedlacki (Warszawa, PL) „Polscy uchodźcy, migranci i przesiedleńcy”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | wykład | 60’

Sobota, 1 września 2018

10:00 Związek Kombatantów RP (Goleniów, PL) i ZHP Goleniów - ceremonia upamiętniająca

poległych w II wojnie światowej

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | spotkanie | 20’

10:30 Otwarta dyskusja: „Wojna i pokój”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | spotkanie i dyskusja z weteranami | 90’

12:30 Otwarta dyskusja „Z miłości do ojczyzny”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | dyskusja | 90’

14:00 STREFA KONTAKTU: Zamknięcie

| STREFA KONTAKTU | ZPJ | TL | ceremonia zamknięcia | 30’

 

Program: #music

 

Niedziela, 26 sierpnia 2018

16:00 Benjamin Saupe (Berlin, DE) „Kantaty Henryka Góreckiego i Gunthera Marksa –

niemieckiego kompozytora urodzonego w Goleniowie”

| MUSIC | ZPJ | Kościół św. Katarzyny | koncert organowy | 60’

20:30 Koncert Ludzka Mozaika ALLSTARS

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert artystów festiwalu | 90’

 

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

19:30 Barbara Ehwald i Claudia Roick (Berlin/Greifswald, DE) „Koncert muzyki klasycznej i

operowej”

| MUSIC | ZPJ | Kościół św. Katarzyny | koncert | 60’

22:00 Teatr Brama (Goleniów, PL) i goście „Projekt ‘80 – koncert sentymentalny”

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 90’

Wtorek, 28 sierpnia 2018

20:00 Koncert Hobbyist (Chicago, USA)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 60’

22:00 Międzynarodowi artyści - Alien jam

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert improwizowany | 60’

Środa, 29 sierpnia 2018

19:00 Koncert Two Times Twice (Berlin, DE)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 60’

23:00 Międzynarodowi artyści - etno-opera „Życie Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej”

| MUSIC | ZPJ | Kościół św. Katarzyny | instalacja wideo z muzyką na żywo | 30’

Czwartek, 30 sierpnia 2018

12:00 New Land: Koncert Wood & Brass Band (Goleniów, PL) oraz wspólne wykonanie „All

You Need is Love”

| MUSIC | ZPJ | Parking | koncert | 30’

15:00 Koncert Jingle Django (Madryt, ES)

| MUSIC | ZPJ | Planty | koncert | 120’

22:00 sgt.chill (Rzym, IT) „Prima Materia: An Electronic Music Journey”

| MUSIC | UBL | TL | DJs set | 60’

Piątek, 31 sierpnia 2018

17:30 Koncert Jingle Django (Madryt, ES)

| MUSIC | ZPJ | Fontanna | koncert | 50’

19:30 Koncert Tempvs Fvgit (Korsyka, FR)

| MUSIC | ZPJ | Kościół św. Katarzyny | koncert | 60’

20:00 Koncert Starte (Goleniów, PL)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 60’

22:00 Koncert Jingle Django (Madryt, ES)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 60’

 

Sobota, 1 września 2018

15:00 Koncert Tempvs Fvgit

| MUSIC | ZPJ | Miękowo | koncert | 20’

18:00 Koncert Jingle Django (Madryt, ES)

| MUSIC | ZPJ | Miękowo | koncert | 50’

19:30 Koncert Night Crawlers i Wojtek Cugowski (Goleniów, PL), support: Sup’Lies

(Goleniów, PL)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 180’

Wydarzenie towarzyszące

23:00 Koncert Spaceboy (Warszawa, PL)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 90’

00:30 Set didżejski Green Jesus (Warszawa, PL)

| MUSIC | ZPJ | TL | set didżejski | 150’

Niedziela, 2 września 2018

20:00 Koncert Czesław Śpiewa (Warszawa, PL)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 90’

Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

22:00 Teatr Brama (Goleniów, PL) „Potańcówka”

| MUSIC | ZPJ | TL | impreza taneczna | 90’

 

Program Festiwalu LUDZKA MOZAIKA

Piątek, 24 sierpnia 2018

18:00​ MS Schrittmacher (Berlin, DE)

„Front krajowy – katastrofa mówi cześć”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 90’

20:45​ Oficjalne otwarcie Festiwalu LUDZKA MOZAIKA

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | SP1 | ceremonia otwarcia | 15’

21:00​ Teatr Brama (Goleniów, PL) i goście

„BESTSELLER The Wall (na podst. albumu Pink Floyd”)

| CARAVAN NEXT | ZPJ | SP1 | widowisko inauguracyjne | 120’

Sobota, 25 sierpnia 2018

10:00​ Anna Obszyńska (Goleniów, PL)

„Słowa burzą mury”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | wspólne malowanie miasta | 120’

10:00​ Strefa Kontaktu: Otwarcie

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | ceremonia otwarcia | 15’

10:15​ Czesław Mozil i Bilguun Ariunbaatar (Warszawa, PL) oraz Jenny Crissey i Anastasiia

Miedviedieva (Goleniów, PL)

„Polska egzotyka”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | dyskusja | 60’

11:30​ Sebastian Gojdź (Szczecin, PL)

„Moja i twoja demokracja”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty samorozwojowe | 60’

11:30​ Emma Louise Vogelsang (Hamburg, DE)

„Patrząc ponad”

| STREFA KONTAKTU | ENG/PL | TL | warsztaty komunikacji międzykulturowej | 180’

12:30​ Agnieszka Jankiewicz - Forum Kultur (Poznań, PL)

„Sztuka zrozumienia”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty komunikacji poprzez sztukę | 90’

13:00​ Teatr Brama (Goleniów, PL)

„Poznaj Goleniów z Nastią”

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

14:00​ Międzynarodowe Święto Plonów​ - msza św.

| CARAVAN NEXT | PL | Kościół św. Jerzego | msza | 50’

15:00​ Międzynarodowe Święto Plonów ​- parada ulicami miasta

| CARAVAN NEXT | ZPJ | start: Kościół św. Jerzego | parada | 60’

16:00​ Międzynarodowe Święto Plonów​ - obrzęd tradycyjny

| CARAVAN NEXT | PL/ZPJ | Parking | spektakl teatralno-muzyczny | 180’

18:00 ​MS Schrittmacher (Berlin, DE)

„Front krajowy – katastrofa mówi cześć”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 90’

19:00​ Narodziny New Land

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | happening | 30’

20:00​ Kolektyw Hanczewski/Baumagart (Warszawa, PL)

„Gdzie jest zip coon”

| BRAMAT | PL/ENG | TB | spektakl | 50’

21:00​ Wieczór Mozaiki: Polska​ (z udziałem zespołu Alepak i kapel góralskej i kaszubskiej)

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 120’

Niedziela, 26 sierpnia 2018

10:00​ Anna Obszyńska (Goleniów, PL)

„Słowa burzą mury”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | wspólne malowanie miasta | 120’

10:00​ Rufi Rafi (Jelenia Góra, PL)

„Lekcja zabawy dla dzieci i dorosłych”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Planty | warsztaty rodzinne | 90’

11:00​ New Land: Rita Superbi (Rome, IT)

„Ciało i rytm”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | warsztaty perkusyjne | 120’

11:30​ Agata Gałkiewicz (Goleniów, PL)

„Relacje w rodzinie z dziećmi”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | warsztaty samorozwojowe | 90’

12:00​ Otwarcie IX Festiwalu Młodości Teatralnej ŁAKNIENIA 2018

| ŁAKNIENIA | PL | TB | ceremonia otwarcia | 15’

12:15​ Teatr Próg (Wadowice, PL)

„Załoga G-mol”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 45’

12:30​ Kamila Cichosz i Grzesiek Sokulski (Goleniów, PL)

„Kidsy”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | taniec z dziećmi | 30’

13:00​ Anna Tuderek (Szczecin, PL)

„PomówMY o rodzinie: wspólne spędzanie czasu wolnego (potrzeby i przeszkody)”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | dyskusja grupowa | 60’

13:00​ Stowarzyszenie Biały Grosz (Goleniów, PL)

„Historyczna wycieczka po Goleniowie”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | zwiedzanie miasta | 120’

13:00​ Rufi Rafi (Jelenia Góra, PL)

„Domowe historie”

| STREFA KONTAKTU | PL | Planty | spektakl dla dzieci i dorosłych | 50’

13:00​ Teatr Nieoetykietkowani (Zabrze, PL)

„Droga śliska od traw”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 60’

14:00​ Teatr Brama (Goleniów, PL)

„Sen marudy”

| STREFA KONTAKTU | ZPJ | Planty | spektakl dla dzieci | 50’

14:10​ Teatr Narybek from Poland (Katowice, PL)

„Wyspa”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 45’

15:00​ Łaknienia​: Dyskusja z udziałem jury, uczestników i publiczności

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | dyskusja | 90’

15:00​ New Land​: Przywitanie Obcych

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | happening | 15’

15:15​ New Land​: Warsztaty Obcych - Tańce Galaktyki Andromedy

| CARAVAN NEXT | ENG/PL | Parking | warsztaty taneczne | 60’

16:00​ Benjamin Saupe (Berlin, DE)

„Kantaty Henryka Góreckiego i Gunthera Marksa – niemieckiego kompozytora

urodzonego w Goleniowie”

| MUSIC | ZPJ | Kościół św. Katarzyny | koncert organowy | 60’

17:00​ Touchstone Theatre (Bethlehem, US)

„Dictators for Dummies”

| BRAMAT | ENG | GDK | spektakl | 90’

18:00​ Jachimek/Tremiszewski Trio (Gdynia, PL)

„Spektakl improwizowany”

| BRAMAT | PL | Biblioteka | spektakl improwizowany | 70’

Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

18:45​ Teatr Brama (Goleniów, PL)

„Fatamorgana”

| BRAMAT | ZPJ | TB | spektakl | 45’

19:30​ Wieczór Mozaiki: Ukraina

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

20:30​ Koncert Ludzka Mozaika ALLSTARS

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert artystów festiwalu | 90’

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

10:00​ Anna Obszyńska (Goleniów, PL)

„Słowa burzą mury”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | wspólne malowanie miasta | 120’

10:00​ New Land: Francesco Quartuccio - Théâtre de la Cour (Lyon, FR)

„Tarantella”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | warsztaty taneczne | 120’

10:00​ Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy (Goleniów, PL)

„Bliżej natury”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | działania interaktywne | do 14:00

10:00​ Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy (Goleniów, PL)

„Rozmowy o wodzie i przyrodzie”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | dyskusja | 120’

12:00​ Dobromira Szydłowska (Poznań, PL)

„Jeziora, rzeki, oceany”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | SP1 | warsztaty plastyczno-ruchowe | 120’

12:00​ Teatr BABA (Gorzów Wielkopolski, PL)

„Znieczulenie”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 40’

13:00​ Teatr M.D.K. czyli Młode Dzielne Kuropatwy (Wadowice, PL)

„Cynamonowy pył”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 40’

14:00​ Trupa Profanum (Szczecin, PL)

„Pasja”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 30’

15:00​ Łaknienia​: Dyskusja z udziałem jury, uczestników i publiczności

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | dyskusja | 90’

15:00​ Bettina Harz (Golm, DE)

„Poznaj Goleniów z Tiną”

| CARAVAN NEXT | ENG | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

16:30​ New Land​: „Ocalić Wagnera!” cz. I

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | działanie operowe | 60’

16:30​ Teatr Brama (Goleniów, PL)

„Poznaj Goleniów z Nastią”

| CARAVAN NEXT | PL | start: TB | spektakl podróżujący | 60’

17:00​ Theaterensembles Wheels i Vollkommenmajestätisch (Berlin, DE)

„Rój”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 60’

17:00​ Ashtar Theatre (Ramallah, Palestine)

„Pomarańcze i kamienie”

| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60’

18:15​ Teatro Potlach (Fara in Sabina, IT)

„Cyrk magiczny”

| BRAMAT | ENG/ZPJ | Planty | spektakl plenerowy | 50’

19:00​ Alice Williams (Sydney, AUS)

„Opowieść o Wilku”

| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60’

19:30​ Barbara Ehwald i Claudia Roick (Berlin/Greifswald, DE)

„Koncert muzyki klasycznej i operowej”

| MUSIC | ZPJ | Kościół św. Katarzyny | koncert | 60’

20:00​ Odin Teatret (Holstebro, DK) i społeczność Goleniowa

„Wieczór poetycki”

| CARAVAN NEXT | PL/ENG | Biblioteka | pokaz powarsztatowy | 60’

21:00​ Wieczór Mozaiki: USA

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

22:00​ Teatr Brama (Goleniów, PL) i goście

„Projekt ‘80 – koncert sentymentalny”

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 90’

Wtorek, 28 sierpnia 2018

10:00​ Profesor Ojo Zamok (Goleniów, PL)

„Panowanie nad energią”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | sesja quigong | 15’

10:30​ Grażyna Tabor (Racibórz, PL)

„Między ciałem a umysłem”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | sesja jogi | 90’

12:00​ Grupa Teatralna Forma (Słupsk, PL)

„Odwrócenie”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 40’

12:00​ Paulina Maliszewska - Turkusowy Domek (Warszawa, PL)

„Vata, pitta, kapha”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty kuchni ajurwedyjskiej | 120’

12:00​ Ewa Ziegenbein (Berlin, DE)

„Moje bezpieczne miejsce”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL (SP1) | warsztaty dramaterapii | 180’

12:30​ Grażyna Tabor (Racibórz, PL)

„Rytuał pieczenia chleba pięciu przemian”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty kulinarne | 120’

12:30​ Izabela Kalinowska (Kołobrzeg, PL)

„Czysta zieleń”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty tworzenia kosmetyków | 180’

12:30​ New Land: Profesor Ojo Zamok (Goleniów, PL)

„Od świętości do dzikości”

| CARAVAN NEXT | ENG/FR | Parking | warsztaty ruchowe | 90’

13:00​ THE M.A.S.K. (Bielsk Podlaski, PL)

„Porucznik z Inishmore”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 60’

14:20 ​Teatr Zamkowa 2 (Bytów, PL)

„Książę i Róża”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 30’

15:00​ Łaknienia​: Dyskusja z udziałem jury, uczestników i publiczności

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | dyskusja | 90’

16:00​ Teatr Spotkań Wielu (Katowice/Żółwia Błoć, PL)

„Od obozu do wywozu”

| BRAMAT | PL | TB | spektakl | 50’

16:00​ Faust (Teheran, IR)

„Faust”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl | 50’

16:00​ New Land​: „Ocalić Wagnera!” cz. II

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Parking | działanie operowe | 60’

16:30​ Kamila Cichosz i Grzesiek Sokulski (Goleniów, PL)

„Zumba”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | TL | warsztaty ruchowe | 60’

17:00​ Omma Studio Theater (Heraklion, GR) i Teatr INDEX (Goleniów, PL)

„Ascetica”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | Biblioteka | 40’

18:00​ Theatre Objective Drama Project POD Theatre (Belgrad, RS)

„Przyznaję – żyłem”

| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60’

18:00​ SCT Centre (Turyn, IT) i Ośrodek MONAR (Babigoszcz, PL)

„Ameryka”

| CARAVAN NEXT | ZPJ | MONAR Babigoszcz | spektakl | 60’

19:00​ Arab Origami Center & Ibn Daniyal Theater Group (Aleksandria, EG)

„Opowieści Noura”

| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl | 60’

20:00​ Koncert Hobbyist​ (Chicago, USA)

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert | 60’

21:00​ Wieczór Mozaiki: Wielokulturowy

| CARAVAN NEXT | ZPJ | TL | wieczór muzyczny, spotkanie z kulturą | 60’

22:00​ Międzynarodowi artyści - Alien jam

| MUSIC | ZPJ | TL | koncert improwizowany | 60’

Środa, 29 sierpnia 2018

10:00​ Iman Aoun - Asthar Theatre (Ramallah, Palestyna)

„Teatr Uciśnionych”

| CARAVAN NEXT | ENG | SP1 | warsztaty teatralne | 240’

10:00​ Technologiczny MiniPark

| STREFA KONTAKTU | ZPJ | Parking | stoiska interaktywne | do 14:00

10:00​ Gra: Java dev mat „Start-up IT”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | fabularna gra karciana | do 14:00

10:00​ Warsztaty wyciszania telefonów „Kill Your Phone”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | warsztaty | do 12:00

10:00​ SowaProgramuje (Kraków, PL)

„Zawód: programista! Zawód: programistka?”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | spotkanie i dyskusja | 90’

11:00​ Fundacja Jubilo (Wrocław, PL)

„Odzwierciedlenie”

| CARAVAN NEXT | PL | Zakład Karny | *spektakl | 30’

11:00​ Tempvs Fvgit (Korsyka, FR)

„Polifonia: Odkrycie i wstęp do świeckiej i sakralnej polifonii korsykańskiej”

| CARAVAN NEXT | ENG | GDK | warsztaty muzyczne | 180’

11:30​ 4IT Security (Szczecin, PL)

„Bezpieczeństwo i anonimowość w sieci”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | spotkanie i dyskusja | 90’

12:00​ Grupa Teatralna Ujście (Świnoujście, PL)

„Wyjęci”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 60’

12:00 ​Marcin Wojciechowski (Goleniów, PL)

„Bezpieczeństwo w sieci dla dzieci”

| STREFA KONTAKTU | PL/ENG | Parking | warsztaty dla dzieci | 90’

13:20​ Hallo Grupa (Bolesławiec, PL)

„Schody”

| ŁAKNIENIA | PL | GDK | spektakl konkursowy | 25’

14:00​ Teatr Tetraedr (Racibórz, PL)

„Blaszany bębenek”

| ŁAKNIENIA | PL | TB | spektakl konkursowy | 40’

14:00​ Marcin Wojciechowsk

, Źródło artykułu: teatrbrama.org, Autor zdjęć: teatrbrama.org
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola