Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DZIĘKI ROZMOWIE ZE SŁUŻBĄ DYŻURNĄ 30-LATEK NIE POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWA

Data publikacji: 2019-03-12, Data modyfikacji: 2019-03-12
A A AWydrukDrukuj  
 
7 marca 2019r o godz. 22:00 dyżurni goleniowskiej jednostki otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o mężczyźnie, który chcę popełnić samobójstwo. Niezwłocznie podjęto działania mające na celu zlokalizowanie mężczyzny. Umiejętnie przeprowadzona rozmowa przez dyżurną z niedoszłym samobójcą, pozwoliła na zapobiegniecie tragedii.Dyżurni Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie w czasie pełnienia służby, odbierają różne telefony. Zdarzają się telefony, gdzie ludzie zgłaszają znalezienie rannego ptaszka, a są zgłoszenia, gdzie dyżurny musi podejmować zdecydowane i szybkie decyzje, które są niezbędne do uratowania komuś życia. W czwartkową noc po 22:00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna informując, że chce popełnić samobójstwo. Goleniowscy dyżurni niezwłocznie rozpoczęli działania dążące do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny. Po krótkiej chwili 30-latek sam zadzwonił na telefon alarmowy informując o swoich zamiarach. Pomocnik dyżurnego, która na co dzień pełni funkcję Rzecznika Prasowego w KPP Goleniów, umiejętnie podjęła rozmowę z mężczyzną. Mężczyzna w rozmowie z policjantką po czasie zaczął opisywać miejsce swojego pobytu, co pozwoliło na niezwłocznie wysłanie tam patrolu. 30-latek znaleziony został przez patrol na brzegu rzeki, był nietrzeźwy. Mężczyźnie udzielono od razu niezbędnej pomocy.  

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7946.3
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola