Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Białuń Goleniów

 
03.06.2017 Dzień Dziecka i zabawa taneczna Uśmiech na twarzy to najlepszy wskaźnik udanej zabawy. A uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych uczestniczących w naszym sołeckim Dniu Dziecka gościł bez przerwy. Każdy znalazł coś dla siebie – popołudniu ciepła kiełbaska, napoje zimne i gorące, owocowe przekąski, coś na słodko i na małą przekąskę oraz dmuchana zjeżdżalnia. Do tego góra nagrody dla uczestników potyczek sprawnościowych. Wieczorem zaś muzyka grana na żywo przez zespół „THESAURUS” z Nowogardu. Była też możliwość skorzystania z zaplecza gastronomicznego. Mamy nadzieję, że to wspólne świętowanie zapadnie w pamięć i tym młodszym i tym starszym. Dziękujemy za niespodziankę i przyjazd klubu Moto-Korba Goleniów. Było dużą atrakcją zobaczyć tak dużo różnych motocykli oraz przejechać się nimi. Sołtys i Rada Sołecka

 


Andrzej Watral
 
Data pliku video: 2017-06-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola