Belka
Wtorek, 4 Lutego 2025   imieniny: Weronika, Mariusz, Andrzej
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wiadomości
 
 

POTER

Data dodania: 2018-05-07
Pamiętacie naszego przerażonego wszystkim Potera? W Jego socjalizację kilka osób włożyło sporo pracy. Teraz to już inny pies 🙂 Aktualnie Pot... więcej »
 
 

KLARA

Data dodania: 2018-05-07
Klara – ok.1,5 roczna sunia średniej wielkości, bardzo przyjazna całemu światu pilnie szuka domku! Została zabrana z przytuliska w Budnie do hotelu w Podań... więcej »
 
 

NIKITA

Data dodania: 2018-05-07
Nikita – ok.2-3 letnia suczka średnich rozmiarów. Bardzo przyjazna i grzeczna. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Jest zaszczepiona, odrobaczona,odpchlona. Czek... więcej »
 
 

BIANKA

Data dodania: 2018-05-07
Bianka – ok.3-4 letnia sunia nietuzinkowej urody szuka dobrego domu 🙂 Bardzo sympatyczna w stosunku do ludzi. W kontaktach z psami bywa różnie. Stosunku do kot&oacu... więcej »
 
 

Jak to z rzeźbą bywało. Czyli co może burmistrz

Data dodania: 2018-05-05
Po publikacji na temat wykonania pomnika/rzeźby Marszałka Józefa Piłsudskiego i pojawieniu się na forum wielu pytań, wystąpiliśmy do burmistrza Gminy Goleniów z wnioskiem o dostęp ... więcej »
 
 

Prawo a logika

Data dodania: 2018-05-05
  Szanowni Państwo!Myślę, że nadszedł czas pociągnięcia do odpowiedzialności tych, którzy osądzali nas za winy popełnione i niepopełnione. Gołym okiem widać, że sądy w znacz... więcej »
 
 

Informacje dotyczące Dnia Otwartego oraz naboru na...

Data dodania: 2018-05-04
Informacje dotyczące Dnia Otwartego oraz naboru na rok 2018/2019 | 16/05/2018 17:00 więcej »
 
 

Marsz biało-czerwony Dzień Flagi RP - Goleniów 2018

Data dodania: 2018-05-04
Obchody Dnia Flagi RP Marsz biało-czerwony Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej - Goleniów 2018Marsz i świętowanie z udziałem, Ks. Abp. Metropolity Andrzeja Dzięgi oraz władz Gminy G... więcej »
 
 

Święta, modlitwa i zabawa

Data dodania: 2018-05-04
Podobnie jak rok temu, goleniowskie obchody Święta Flagi oraz Święta 3 Maja splotły się z Archidiecezjalnymi Dniami Młodych. Nasi młodzi goście u... więcej »
 
 

Nabór na dyrektorów SP w Komarowie i ZSP w Białuniu

Data dodania: 2018-05-04
Gmina Goleniów ogłasza konkursy na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Joanny Kulmowej w Komarowie i Zespołu Szkół Publicznych w Białuniu. ... więcej »
 


Strona: 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 z 1009
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola