Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zostawili psa w zamkniętym samochodzie, swoim zachowaniem wywołał burzę w internecie

 
Ty ciulu głupi, pocałuj mnie w oko na Maroko - powiedział właściciel Passata, któremu ktoś zwrócił uwagę na to, że poszedł na zakupy zostawiając psa w samochodzie. "Zostawili psa w zamkniętym samochodzie, swoim zachowaniem wywołał burzę w internecie ....... źródło nagrania: Maciej T." - źródło : Głos Wojewódzki A rzecz się działa pod jednym z marketów w Goleniowie przy 30 stopniowym upale w cieniu. Reakcja, właściciela psa na filmowanie urągała wszelkim zasadom dobrych obyczajów , wyrażał mnóstwo obraźliwych epitetów i przekleństw, oraz pokazywał również środkowy palec w wiadomy czytelnikom sposób. Ale to nie koniec popisów, w pewnej chwili właściciel psa zdjął spodnie i pokazał goły tyłek Głos Wojewódzki/goleniow.net.pl Materiał Video gloswojewodzki.pl

 


goleniow net pl
 
Data pliku video: 2018-07-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola