Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zlikwidowali nielegalny hazard

Data publikacji: 2019-03-05, Data modyfikacji: 2019-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Goleniowscy policjanci działając wspólnie z funkcjonariuszami Zachodniopomorskiego Urzędu Celno - Skarbowego uczestniczyli w zabezpieczeniu siedmiu nielegalnych automatów do gier hazardowych zlokalizowanych w jednym z lokali na terenie Goleniowa.W miniony weekend policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili działania zwalczające nielegalny hazard. W trakcie kontroli przeprowadzonej w lokalu zlokalizowanym na jednej z ulic Goleniowa ujawniono siedem nielegalne automaty do gier.Podkreślić należy bardzo dobrą współpracę obydwu służb. Wspólne działania funkcjonariuszy Policji oraz Krajowej Administracji Skarbowej w znaczący sposób podnoszą efektywność prowadzonych kontroli i przyczyniają się do eliminowania nielegalnych punktów urządzania gier hazardowych.Przypominamy, że urządzanie gier hazardowych bez koncesji, bez zezwolenia lub bez dokonania wymaganego zgłoszenia jest zabronione i w przypadku gier na automatach może wiązać się z karą administracyjną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu. Należy pamiętać, że posiadacz lokalu w którym znajdują się niezarejestrowane automaty do gier również ponosi odpowiedzialność prawną. Podobna sytuacja dotyczy uczestnika gry hazardowej urządzanej bez koncesji, bez zezwolenia lub bez zgłoszenia".Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym za urządzanie nielegalnych gier losowych grozi kara grzywny, albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.  

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7936.3
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola