Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2019   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

USC po nowemu

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta ukazało się zamówienie na zadanie pod nazwą "Modernizacja Sali Ślubów i holu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Goleniowie"Pisaliśmy i poruszaliśmy ten temat na Konferencjach Prasowych Burmistrza dotyczący złego stanu pomieszczeń Urzędu Stanu Cywilnego oraz o samym wejściu do USC. Wygląd Sali Ślubów jak i innych pomieszczeń nie dodawał powagi samego urzędu jaki i nie był miły dla uczestników ślubów. Wygląd to tylko część problemów, które widać gołym okiem. Niewydolna wentylacja, kanalizacja, sieć energetyczna to problemy na które narzekali urzędnicy. Wszystko ma się zmienić po remoncie, pokazujemy za pomocą wizualizacji, którą przygotowano do projektu jak ma to wyglądać po nowemu.Do projektu dołączono zdjęcia obrazujące stan obecny oraz projekt wizualizacji po remoncie. Mamy nadzieje, że stan będzie dokładnie taki jak na projekcie.                A.B.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7727.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola