Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ty ciulu głupi, pocałuj mnie w oko na Maroko

Data publikacji: 2018-07-31, Data modyfikacji: 2018-08-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Ty ciulu głupi, pocałuj mnie w oko na Maroko - powiedział właściciel Passata, któremu ktoś zwrócił uwagę na to, że poszedł na zakupy zostawiając psa w samochodzie."Zostawili psa w zamkniętym samochodzie, swoim zachowaniem wywołał burzę w internecie .......źródło nagrania: Maciej T." - żródło : Głos WojewódzkiA rzecz się działa pod jednym z marketów w Goleniowie przy 30 stopniowym upale w cieniu.Reakcja, właściciela psa na filmowanie urągała wszelkim zasadom dobrych obyczajów , wyrażał mnóstwo obraźliwych epitetów i przekleństw, oraz pokazywał również środkowy palec w wiadomy czytelnikom sposób. Ale to nie koniec popisów, w pewnej chwili właściciel psa zdjął spodnie i pokazał goły tyłekGłos Wojewódzki/goleniow.net.plMateriał Video www.gloswojewodzki.pl 

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7611.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola