Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkoły do rozbudowy

Data publikacji: 2018-11-06, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek burmistrz Robert Krupowicz odwiedził dwie szkoły wiejskie: w Komarowie i w Lubczynie. Celem wizyty było zapoznanie się z potrzebami lokalowymi. Obie szkoły są zbyt małe w stosunku do potrzeb, wymagają rozbudowy. W szkole w Komarowie planowana jest adaptacja górnej kondygnacji na cele dydaktyczne, prawdopobodnie budynek zostanie też nieco rozbudowany. W szkole lubczyńskiej zostanie dobudowane nowe skrzydło budynku oraz przebudowane zaplecze sanitarne. Burmistrz R. Krupowicz deklaruje, że chce jak najszybciej zlecić opracowanie dokumentacji budowlanej na modernizację obu szkół.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6784-szkoły-do-rozbudowy
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola