Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie w sprawie gazociągu

Data publikacji: 2018-08-09, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek, 28 sierpnia o godzinie 15.30 rozpocznie się spotkanie informacyjne w sprawie budowy gazociągu DN700 na odcinku Goleniów-Płoty. Odbędzie się ono w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele inwestora, tj. spółki GAZ-SYSTEM S.A. oraz przedstawiciele firm, które będą realizować inwestycję. Zostanie przedstawiony harmonogram realizacji inwestycji oraz metody jej prowadzenia. Zainteresowani właściciele nieruchomości, przez które będzie przechodzić gazociąg otrzymają informacje na temat odszkodowań za zajęcie terenu potrzebnego do prowadzenia prac budowlanych. Podstawowe informacje na temat gazociągu zawarte są w ulotce dołączonej do niniejszego komunikatu. Do zapoznania się z nią zapraszamy przede wszystkim mieszkańców sołectw Mosty, Mosty-Osiedle, Imno, Budno, Burowo, przez które będzie przechodzić gazociąg. Spotkanie jest otwarte, może w nim wziąć udział każda zainteresowana osoba.  Do pobrania: Ulotka informacyjna "Gazociąg Goleniów-Płoty" Informacja Operatora Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. o rozpoczęciu na terenie Gminy Goleniów gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 relacji Goleniów-Płoty  Spotkanie w sprawie gazociągu   We wtorek 28 sierpnia o godzinie 15.30 rozpocznie się spotkanie informacyjne w sprawie budowy gazociągu DN700 na odcinku Goleniów-Płoty. Odbędzie się ono w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie.   W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele inwestora, tj. spółki GAZ-SYSTEM SA oraz przedstawiciele firm, które będą realizować inwestycję. Zostanie przedstawiony harmonogram realizacji inwestycji oraz metody jej prowadzenia. Zainteresowani właściciele nieruchomości, przez które będzie przechodzić gazociąg otrzymają informacje na temat odszkodowań za zajęcie terenu potrzebnego do prowadzenia prac budowlanych. Podstawowe informacje na temat gazociągu zawarte są w ulotce dołączonej do niniejszego komunikatu. Do zapoznania się z nią zapraszamy przede wszystkim mieszkańców sołectw Mosty, Mosty-Osiedle, Imno, Budno, Burowo, przez które będzie przechodzić gazociąg. Spotkanie jest otwarte, może w nim wziąć udział każda zainteresowana osoba.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6657-spotkanie-w-sprawie-gazociągu
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola