Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie Burmistrzów Gminy Goleniów z mieszkańcami Lubczyny

 
10 maja w Lubczynie doszło do burzliwego spotkania Burmistrza Gminy Goleniów z mieszkańcami Lubczyny. Urząd Burmistrza reprezentował : Robert Krupowicz burmistrz oraz jego zastępcy, Henryk Zajko i Tomasz Banach. W czasie czasami burzliwej dyskusji burmistrz zaprezentował swoje stanowisko w sprawie remontu ul. Lipowej w tej miejscowości. Atmosfera momentami była wręcz wybuchowa, co poczuł na swojej własnej skórze inspektor ds mediów Cezary Martyniuk. Burmistrz próbował bronić swoich racji, mimo że jak zauważyli mieszkańcy, można by przenieść środki z inwestycji pt. Budowa Dworca PKP, który w tym roku raczej nie ma szans na realizację i zrobić remont ich drogi. Doszło do tego, że nawet dziennikarz Polskiego Radia Szczecin nie wytrzymał i zapytał wprost, czy tak nie można zrobić i w ten sposób zmusił Roberta Krupowicza do jasnej odpowiedzi. Jak wyglądała cała dyskusja mogą się państwo przekonać i zobaczyć w prawie 1,5 godzinnej relacji z tego spotkania.

 


goleniow net pl
 
Data pliku video: 2018-05-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola