Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Goleniowskiej Rady Seniorów

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-25
A A AWydrukDrukuj  
 
31 sierpnia 2018 r. (piątek) o godz. 11.00 odbędzie się XVIII sesja Goleniowskiej Rady Seniorów. Pierwszym punktem programu jest wizyta w nowym Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wojska Polskiego i zwiedzenie obiektu, który już wkrótce będzie służyć goleniowianom. Zwiedzanie CAL zaplanowano na godz. 11.00. O godz. 12.00 w sali posiedzeń UGiM rozpoczną się obrady GRS. W porządku sesji jest omówienie wniosków wynikających ze spacerów diagnostycznych po mieście, analiza wniosków do projektu budżetu Gminy Goleniów na rok 2019 w zakresie działań na rzecz osób starszych i organizacji działających na rzecz seniorów oraz informacja na temat stanu wprowadzania teleopieki na terenie Gminy Goleniów. Szczegółowy program sesji Goleniowskiej Rady Seniorów zamieszczony jest w Biuletynie Informacji Publicznej UGiM w Goleniowie.  

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6674-sesja-goleniowskiej-rady-seniorów
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola