Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

RAZEM ŚPIEWAJMY HYMN W CAŁEJ POLSCE

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach obchodów jubileuszowych 100 lecia Niepodległej Polski i 30 lecia GoleniowskiejMili Niepodległości Goleniów włącza się i będzie współtworzył narodową akcję „Niepodległa doHymnu”. Celem tej inicjatywy jest zaangażowanie Polek i Polaków – Goleniowian do wspólnegozaśpiewania hymnu 11 listopada. W ramach biegów Goleniowskiej Mili Niepodległości na chwilęprzystaniemy, by dokładnie o godz. 12.00 razem z całą Polską od Bałtyku do Tatr zaśpiewaćwspólnie hymn. Serdecznie zapraszam wszystkich goleniowian i gości przed bramę głównąstadionu miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gdzie wspólnie odśpiewamy hymn Polski. Dołączdo nas! Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną , biało-czerwoną rodziną. 

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7799.12
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola