Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przetarg na miejsca handlowe w ramach Festynu Świąteczno-Noworocznego

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Goleniowie Sp. z o.o. informuje, że przydział miejsc handlowych w ramach Festynu Świąteczno-Noworocznego przy ulicy Zielona Droga w Goleniowie w okresie od 14.12.2018 r. do 24.12.2018 r. odbędzie się w formie licytacji ustnej. Osoby przystępujące do licytacji ustnej winny stawić się w dniach od 26.11.2018 r. do 07.12.2018 r. w godz. 8:00-14:00 po uprzednim kontakcie telefonicznym z p. Adrianem Waligórą, tel. 660 467 241 na Targowisku przy ulicy Zielona Droga w celu dokonania rejestracji. Licytacja ustna dotycząca najmu miejsc odbędzie się w dniu 10.12.2018 r. (poniedziałek) o godzinie 1000 w siedzibie P.G.K Sp. z o.o. w Goleniowie przy ul. I Brygady Legionów 17c (w sali narad, pokój nr 6, parter).Regulamin licytacji oraz plan miejsc przeznaczonych do handlu przy ulicy Zielona Droga w Goleniowie dostępny jest w kasie P.G.K. przy ulicy I Brygady Legionów w Goleniowie oraz na stronie www.pgkgol.pl.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6805-przetarg-na-miejsca-handlowe-w-ramach-festynu-świąteczno-noworocznego
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola