Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostatnia sesja Rady Miejskiej

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
W środę, 10 października o godz. 11.00 rozpocznie się XLVIII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie, ostatnia w tej kadencji samorządowej. Radni podejmą uchwały m.in. w sprawach uchwalenia Statutu Gminy Goleniów, zmian w tegorocznym budżecie gminy i w wieloletniej prognozie finansowej gminy oraz podwyższenia kapitału zakładowego spółki GTBS Sp. z o.o. Pełny program sesji wraz z projektami uchwał podany jest w Biuletynie Informacji Publicznej UGiM w Goleniowie. Obrady są jawne i może je obserwować każda zainteresowana sprawami gminy osoba. Miejsce obrad – sala posiedzeń UGiM w Goleniowie.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6735-ostatnia-sesja-rady-miejskiej
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola