Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy wiceburmistrz z wyrokiem

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 
 Od 1 stycznia 2019 r.  Stepnica ma nowego wiceburmistrza.Były przewodniczący rady miejskiej w Stepnicy ma na swoim koncie wyrok sądowy. Dnia 3 grudnia 2018 r. Sąd Karny w Goleniowie  uznał go winnym w sprawie o zniesławienie tj. czyn z art. 212 par. 1 i 2 kodeksu karnego.  Były przewodniczący rady rozgłaszał nieprawdziwe informacje na temat ówczesnego radnego Jacka Jacewicza. Za ten czyn sąd uznał obcnego wiceburmistrza winnym i nałożył na niego karę w postaci: publicznych przeprosin Jacka Jacewicza na sesji rady miejskiej, świadczenie pieniężne w kwocie 1000 zł  na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i zwrot kosztów sądowych i pełnomocnika w wysokości 1080 zł.  Poniżej fragmenty wyroku sądu. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.     tekst i fotohttp://nowa-stepnica.x25.pl/2019/01/09/nowy-wiceburmistrz-z-wyrokiem/

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7874.11
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola