Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Krok w dobrym kierunku

Data publikacji: 2018-12-04, Data modyfikacji: 2018-12-05
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu dzisiejszym na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie opublikowane zostało Oświadczenie Roberta Krupowicza, który własnoręcznym podpisem potwierdził, że nie prowadzi działalności gospodarczej.http://bip.goleniow.pl/unzip/goleniow_18950/04_12_2018_09_58_53SKM_C224e18120409360.pdfZłożenie tego oświadczenia przez burmistrza zasługuje na uznanie. Jest to krok w stronę czytelności działania lokalnej władzy.Można oczekiwać, że każdy pracownik samorządowy zatrudniony na stanowisku urzędniczym - za przykładem swego pryncypała oraz w myśl ustawy o pracownikach samorządowych - złoży oświadczenie o prowadzonej lub nieprowadzonej działalności gospodarczej.   Margo

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7835.5
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola