Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat o zamknięciu ulic

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z Goleniowską Milą Niepodległości dnia 11 listopada 2018 roku w godz. 9.30 do 16.30 zamknięte i wyłączone z ruchu drogowego będą następujące ulice Goleniowa: Norwida (od stacji paliw do ronda S. Marii), Sportowa, Andersa, Konopnickiej, Matejki, Akacjowa, Lipowa, Szczecińska. Wszystkie objazdy tej części miasta, w której odbywać będą się biegi zaplanowane są ulicą Przestrzenną. Wyjazd z Krzewna, ulicy Kasprowicza i ulic sąsiednich do centrum miasta możliwy jest ulicą Konopnickiej do skrzyżowania z ul. Andersa i dalej w stronę ul. 3 Maja, lub ulicą Kasprowicza przez most do ronda na ul. Dworcowej. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do kierowców o nieparkowanie samochodów w pasie drogowym w nocy z 10 na 11 listopada i w dniu biegów na wyżej wymienionych ulicach.Dnia 10 i 11 listopada 2018 roku wyłączony z użytkowania będzie również parking samochodowy na ul. C. K. Norwida. Trasa biegów zabezpieczana będzie przez funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej i Straży Miejskiej. Ograniczenia w ruchu drogowym pojawią się 11 listopada br. także w związku z uroczystościami obchodów Święta Niepodległości.W godzinach 10.10-10.20, na czas przejścia kolumny pieszych, wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Andersa, między ulicami Konopnickiej i Sportową. Od godz. 17.00 do 18.30, w związku z odsłonięciem rzeźby marszałka Piłsudskiego, wyłączony z ruchu będzie Plac Józefa Piłsudskiego. Prawo wjazdu na plac będą miały jedynie taksówki. Po uroczystości na placu kolumna uczestników uroczystości wyruszy ulicą Konstytucji 3 Maja w kierunku Placu Rotmistrza Pileckiego, a na czas przejścia pochodu ul. Konstytucji 3 Maja zamknięta będzie dla ruchu kołowego. Po dotarciu kolumny pod Pomnik Niepodległości ul. Konstytucji 3 Maja zamknięta będzie na czas uroczystości pod pomnikiem a odcinku od ul. Pocztowej do Kościuszki, co potrwa do godziny 19.30. W tym czasie niedostępna dla samochodów będzie ulica Kościuszki; samochody jadące ul. Szczecińską kierowane będą w ul. Barnima, która na około godzinę będzie ulicą z ruchem dwukierunkowym. Samochody jadące ul. Konstytucji 3 Maja w kierunku dużego kościoła kierowane będą w ulicę Pocztową. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o uwzględnienie powyższych informacji w weekendowych planach.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6786-komunikat-o-zamknięciu-ulic
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola