Belka
Piątek, 19 Kwietnia 2019   imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

JECHAŁ 112 KM/H W OBSZARZE ZABUDOWANYM

Data publikacji: 2019-04-11, Data modyfikacji: 2019-04-11
A A AWydrukDrukuj  
 
  Goleniowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy samochodu marki BMW, który o 62 km przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna jechał ulicą Nowogardzką w Goleniowie z prędkością 112 km/h. Kierujący, który w rażący sposób złamał przepisy ruchu drogowego, stracił prawo jazdy na 3 miesiące.Mundurowi z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, podczas kontroli prędkości w obszarze zabudowanym zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 62 km/h.Za kierownicą BMW siedział 24-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.Ponadto kierujący wzbogacił swoje ,,konto" o 10 punktów karnych. To nie jedyne konsekwencje jakie musiał ponieść 24 letni kierowca. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy na okres 3 miesięcy.Przypominamy, że w przypadku rażącego przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym tj. powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie w trakcie prowadzonej kontroli drogowej obligatoryjnie zatrzymuje kierowcy dokument prawa jazdy. Po przesłaniu go do właściwego starosty zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na okres 3 miesięcy. Ujawnienie faktu ponownego kierowania pojazdem w powyższym 3 - miesięcznym okresie, oznacza jego wydłużenie do 6 miesięcy. Kolejny raz kiedy kierujący zostaje zatrzymany za kierowanie pojazdem bez prawa jazdy, skutkuje to cofnięciem uprawnień.  

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7989.3
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola