Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Goleniów - Gryfice - Kołobrzeg 23.06.2018

 
TLK 81170 "Posejdon" który tego dnia tak że rozpoczynał wakacyjne kursowania miał pecha. Po podstawieniu na dworcu w Szczecinie, okazało się że lokomotywa ma awarię i trzeba ją wymienić. Pociąg po 20 minutach ruszył w trasę, ale to opóźnienie sprawiło, że końcówka filmu nie nagrała mi się dobrze, a była to jedyna okazja by nagrać tą trasę w całości. Zaprezentowany szlak to jednotorowa, niezelektryfikowana linia 402, są przymiarki do elektryfikacji odcinka. Pociąg prowadziła lokomotywa spalinowa SM42-368 na trasie obsłużył: 0:00:00 - Goleniów 0:22:26 - Nowogard 0:40:23 - Płoty 0:54:15 - Gryfice 1:11:21 - Trzebiatów 1:36:40 - Kołobrzeg

 


JuMi74
 
Data pliku video: 2018-06-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola