Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gmina sama będzie dozorowała budowę.

Data publikacji: 2018-12-08, Data modyfikacji: 2018-12-08
A A AWydrukDrukuj  
 
 W dniu 12 listopada br. na stronie BIO Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie ukazało się ogłoszenie nr 647010-N-2018, dotyczące pełnienia funkcji inspektora nadzoru na zadanie inwestycyjne p.n.:"Budowa parkingu oraz ciągu pieszego przy ul. Szkolnej w Krępsku".Do przetargu stanęło siedem firm, które swoje usługi wycenili na kwotę od 1.699,99 zł do 10.332,00 zł. Gmina na sfinansowanie zamówienia przeznaczyła 5 500 zł.W dniu dzisiejszym, tj. 06 grudnia ukazało się ogłoszenie o unieważnieniu postępowania, ponieważ, cytuję: " Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego bez naruszenia art. 146 ust.1 pkt.3 ustawy Prawo zamówień publicznych", a cytuję: "Dynamika przeprowadzenia robót budowlanych spowodowała, że wykonanie przedmiotu umowy (nadzoru) nie może być zrealizowana w trakcie realizacji robót budowlanych. W tej sytuacji nie celowym jest wydatkowanie pieniędzy publicznych. W związku z tym, że nie ma ustawowego obowiązku zatrudnienia inspektora nadzoru, a Zamawiający z uwagi na stan faktyczny skutecznie w inny sposób zrealizuje sprawdzenie robót budowlanych zatem doprowadzenie do podpisania umowy jest niecelowe i nieefektywne." http://bip.goleniow.pl/zamowienia/pokaz/819.dhtml Margo 

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7838.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola