Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

FAKTY GOLENIÓW #1 - 3 grudnia 2018

 
Fakty: remont Rampy, budowa ścieżki rowerowej do GPP, pierwsze umowy o pracę w ZAZ, wybór władz Rady Miejskiej, rozmowy na temat wakeparku w Lubczynie, Dzień Wolontariusza i prezentacja organizacji pozarządowych, meedale za 50-lecie małżeństwa, koncert stypendystów burmistrza w GDK, SiSMS powiadomi o awariach. I zaproszenie na Mikołajkowy Jarmark na Plantach: to już w czwartek! Fakty - serwis informacyjny Gminy Goleniów. Zasubskrybuj na youtube: youtube.com/channel/UCwq4_Pw5obKupN5LJ0tAXgw, oglądaj na facebooku: facebook.com/burmistrz.robert.krupowicz i facebook.com/gm.goleniow/, odwiedź naszą stronę: goleniow.pl/. Zapraszamy!

 


Gmina Goleniów
 
Data pliku video: 2018-12-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola