Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Do kanalizacji, ale nielegalnie

Data publikacji: 2018-11-21, Data modyfikacji: 2018-11-22
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę 17 listopada o godz. 23 Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o nielegalnym pozbywaniu się nieczystości płynnych przez mieszkańca Klinisk. Na miejsce skierowany został patrol SM. Zgłoszenie okazało się zasadne. Pod wskazanym adresem strażnicy znaleźli czynną pompę, która wypompowywała z szamba mętny płyn o charakterytycznym zapachu, tłocząc go studzienki kanalizacyjnej poza terenem posesji. Mimo stukania do drzwi domu, w którym niewątpliwie przebywały osoby dorosłe, strażnikom nie udało się porozmawiać z mieszkańcami. Sporządzono więc dokumentację pokazującą całą sytuację. Jak ustalono, właściciel nieruchomości mimo kierowanych do niego wezwań nie wykonał podłączenia do istniejącej sieci kanalizacyjnej i nadal używa szamba, opróżniając je nielegalnie, bez ponoszenia opłat za korzystanie z kanalizacji. Straż Miejska prowadzi obecnie postępowanie, które może zakończyć się pięciusetzłotowym mandatem, a w razie odmowy jego przyjęcia – skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu.

Pełna treść wiadomości na: goleniow.pl/naswiezsze-wiadomosci/item/6804-do-kanalizacji-ale-nielegalnie
goleniow.pl, Źródło artykułu: goleniow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola