Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Burmistrz ogłasza!

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie ukazało się OGŁOSZENIE o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Goleniów.Burmistrz Gminy Goleniów zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projekt Zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Goleniów, której przedmiotem są zagadnienia i tereny wskazane w w.w uchwale, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko,W dniach od 08 listopada 2018 r. do dnia 07 grudnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów, w pokoju nr 206 w godzinach od 8:00 do 15:00.Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie zmiany studium rozwiązaniami odbędzie się dnia 19 listopada 2018 r. o godz. 15ºº w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie. Dokumenty w wersji elektronicznej dostępne są pod tym linkiem  http://bip.goleniow.pl/unzip/18820.dhtml

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7802.7
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola