Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Biuro Rady Miejskiej informuje

Data publikacji: 2019-01-07, Data modyfikacji: 2019-01-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu dzisiejszym na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie ukazała się informacja o przyjęciach interesantów przez Przewodniczącą oraz przez Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej.Na osoby zainteresowane Przewodnicząca Rady Miejskiej będzie oczekiwała w pokoju 120 UGiM przy Pl. Lotników 1 w Goleniowie w dniach 10 stycznia 2019 r. oraz 31 stycznia 2019 r. w godzinach od 15:00 do 16:00.Wiceprzewodniczący Robert Kuszyński będzie dostępny dnia 17 stycznia 2019 r. , a Wiceprzewodniczący Krzysztof Rutkowski 24 stycznia 2019 r. we wskazanym powyżej miejscu i godzinach.http://bip.goleniow.pl/unzip/19150.dhtmlO dyżurach radnych Rady Miejskiej, którzy mają obowiązek kierować się dobrem wspólnoty samorządowej, utrzymywać stałą więź z mieszkańcami oraz ich organizacjami, a w szczególności przyjmować zgłaszone przez mieszkańców gminy postulaty i przedstawiać je organom gminy do rozpatrzenia - nic na razie nie wiadomo.(red.)

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7867.1
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola