Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Biedaczek

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
 Pan Vice Starosta Powiatu Goleniowskiego Tomasz Stanisławski startujący z Listy nr 4 - KOALICYJNEGO KOMITETU WYBORCZEGO PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA do Rady Powiatu, chyba jest tak biedny, że wywiesił stare banery reklamowe. Banery pochodzą w wyborów z przed 4 lat, co widać w górnym rogu fotografii, banery zamiast informować dezinformują, ale cóż może da się tanio kupić wyborców. A może kandydat myśli, że ludzie na wsi to skończeni tumani i nie zauważą, bo już w mieście Pan Stanisławski wywiesił prawidłowo oznakowane plakaty wyborcze. Warto podpowiedzieć innym komitetom, że w związku z tą sytuacją mają prawo wnieść protest do komisarza wyborczego, ze względu na to, że plakaty te wprowadzają wyborców w błąd.W wyborach samorządowych 2018 Platforma Obywatelska nie bierze samodzielnie udziału. Oprócz tego na plakacie zaznaczono, że dotyczy to wyborów 2014, a dodatkowo napisane jest że kandydat jest starostą, co jest oczywistą nieprawdą. Ode mnie za takie działania CZERWONA KARTKA.A.B. 

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7742.5
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola