Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Albo nie ma chętnych, albo chcą za dużo.

Data publikacji: 2018-07-25, Data modyfikacji: 2018-07-26
A A AWydrukDrukuj  
 
W ostatnim czasie na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie ukazała się informacja dotycząca rozstrzygnięć przetargów.1. Przetarg na budowę ciągu pieszo-rowerowego w miejscowości Czarna Łąka (tryb zaprojektuj i wybuduj) został unieważniony. Na podmiotowe postępowanie nie została złożona żadna oferta.2. Przetarg na budowę i remonty przystanków autobusowych na terenie miasta i gminy został unieważniony. Na podmiotowe postępowanie nie została złożona żadna oferta.3. Przetarg na budowę ul. Kościelnej w Krępsku-etap II w formule zaprojektuj i wybuduj został unieważniony. Na podmiotowe postępowanie nie została złożona żadna oferta.4. Przetarg na budowę drogi dojazdowej w ulicy Kalinowej w Goleniowie - etap I został unieważniony. Na przedmiotowe zadanie wpłynęła tylko jedna oferta, której cena przewyższała o 96 210,64 zł kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, czyli 200 000 zł.Przyczyną braku chętnych może być trwająca budowa drogi S-6, która pochłania firmy budowlane. Jak możemy przeczytać na stronie GDKiA na 1 odcinku budowy pracuje 176, na odcinku 2 - 112, a na odcinku 3 -127 podwykonawców.Drugą przyczyną braku chętnych może być  cyklicznie powtarzające się niedoszacowania planowanych inwestycji oraz to, iż rok 2018 jest rokiem wyborów samorządowych.  Margo  

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7605.5
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola