Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2019   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

40 dni letargu?

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Publikowanie obwieszczenia stanowi specyficzną formę zawiadamiania stron postępowania. Zgodnie z treścią przepisu art. 110 kpa organ administracji publicznej, który wydał decyzję, jest nią związany od chwili jej doręczenia lub ogłoszenia, o ile kodeks nie stanowi inaczej.W dniu dzisiejszym, tj. 26 lipca 2018 r. na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie ukazał się dokument pt. "Obwieszczenie Burmistrza Gminy Goleniów". Przeczytamy w nim, że w dniu 16 CZERWCA 2018 r. została wydana decyzja P-39 o ustaleniu inwestycji celu publicznego polegającej na :budowie urządzeń wodnych studni głębinowych nr 1S i 2S eksploatujących poziom czwartorzędowy służących do poboru wód podziemnych na potrzeby zaopatrzenia w wodę mieszkańców wsi Niewiadowo na terenie działki nr 30/6 położonej w obrębie geodezyjnym Niewiadowo . (http://bip.goleniow.pl/strony/zmiany/18296.dhtml) Pomijając fakt, że 16 czerwca był  dniem wolnym od pracy dla Urzędu GiM w Goleniowie (sobota), zauważyć należy, że od wydania decyzji do jej ogłoszenia na stronie BIP minęło 14 dni czerwca i 26 dni lipca, czyli 40 dni kalendarzowych.To samo spotkało dwie decyzje P-38 i P-40, które burmistrz wydał w dniu wolnym od pracy, tj. 16 czerwca br. One również czekały 40 dni na publikację.   Czas biegnie, studnie wysychają, a mieszkańcy Niewiadowa, jedynej niezwodociągowanej wsi w bogatej Gminie Goleniów - czekają, tak samo jak strony, których dotyczą dwie pozostałe decyzje. (red.)

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7608.5
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola