Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

17 punktów Prezesa szpitala

Data publikacji: 2018-09-14, Data modyfikacji: 2018-09-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z ostatnio dokonanym ponownie wsparciem finansowym ( już drugim w tym roku przez Radę Powiatu) dla Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie, zwróciliśmy się z prośbą o wyjaśnienie takiego działania. Pan  Prezes Zarządu Tomasz Sroka oraz Pan Mariusz Lewandowski - z Rady Nadzorczej, zgodzili się nam odpowiedzieć na interesujące nas pytania.Andrzej BugajskiW załączeniu materiały dot. szpitali powiatowych w Polsce, o których mowa w wywiadzie:Stanowisko podpisane przez prezesów Ogólnopolskiego Związku Szpitali Powiatowych oraz Związku Powiatów Polskich została poparte szczegółowymi analizami opracowanymi na podstawie danych udostępnionych przez szpitale wchodzące w skład OZPSP. Pełny tekst stanowiska oraz analizy dotyczące sytuacji szpitali powiatowych dostępne są tutaj:Link 1Link 2 

Pełna treść wiadomości na: goleniow.net.pl/news.php?item.7688.28
goleniow.net.pl, Źródło artykułu: goleniow.net.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat goleniowski - powiat zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Stepnica, Osina oraz Przybiernów zajmując powierzchnię 1617 km2.

35% powierzchni powiatu zajmują tereny leśne co w połaczeniu z akwenami wodnymi stanowiącymi 7% powierzchni tworzy urozmaicony i atrakcyjny turystycznie teren. Liczne jeziora (Dąbie, Nowogardzkie czy Kościuszki) wraz z przepływającymi przez powiat rzekami umożliwiają czynny wypoczynek nad wodą, a puszcza Goleniowaska zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek czy grzybobrania.

Główną gałęzią gospodarki powiatu goleniowskiego jest przemysł drzewny i meblarski, duże znaczenie odgrywa także rolnictwo. Na terenie gminy Goleniów funkcjonuje Goleniowski Park Przemysłowy gdzie działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikację powatu tworzą drogi krajowe: DK 3 i DK 6 oraz położony w okolicznych Glewicach Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola